Głos kibiców po derbach w Bytomiu

Dodano przez GoT | 29 kwietnia 2013 12:00
Licznik odwiedzin: 1643

GieKSa pojechała w niedzielę do Bytomia na derby, przedreptała je i o mały włos nie
przegrała. Zaledwie remis udało się ugrać piłkarzom z drużyną, która do tej pory w całych
rozgrywkach uzbierała ich zaledwie 7!
Był to taki mecz, o którym chcielibyśmy jak najszybciej zapomnieć.
Jakie są nastroje kibiców po meczu?

K…
Tym meczem pokazali właśnie jaką mają duszę zwycięzców hahaha. Nadają się kurwa do obierania ziemniaków. Nie da się z takim podejściem (a nie musimy to po co się męczyć) osiągnąć sukcesu. Ponakręcali się, Napierała z kilofem pobiegał w klipach a jak przychodzi taki mecz to myślą o torebkach chyba.

Bombon
Wstyd i hańba. Zremisować wygrana mecz, mieć przewagę jednego chłopa i strzelić karnego jak baba i to w sam środek. Jak widziałem, że Pitry podejdzie do karnego to wiedziałem, że nie strzeli, zawsze albo w lewy róg albo środek, a Mika wyczulony z poprzedniej rundy złapał. I teraz widać po takim meczu dlaczego nikt nie chce awansować do ekstraklasy. Tak jak pisałem, nie mają sensu zwycięstwa z czołówką, jeśli zapierdala się mecze z absolutnym dnem.

artek
wrocila GieKSa z jesieni. Kompletny brak pomysłu na gre a Pitry nie gra nawet 40% z jesieni i nie chodzi tu nawet o nie strzelony karny ale o całokształt

SKalpel
Przed meczem miałem dziwne uczucie że będzie remis , po czerwonej kartce dla Polonii i bramce Napierały trochę się zdziwiłem a zarazem ucieszyłem .
Fatalnie strzelony karny i powróciła myśl że jednak Polonia może zremisować … stało się to co miało się stać .

bari
Z czym do ludzi sie pytam? Jak można nie wygrać ze zlepkiem kopaczy, których już w tym tygodniu nie bedzie na piłkarskiej mapie?Wstyd i hańba dla nas tyle

butcher
Dno i kilometr mułu. Mamy walczyć o mistrza jesieni, może w przyszłym sezonie o awans, a cokolwiek gramy tylko z górną połówką tabeli. Jak teraz nie będzie 6 punktów ze Stróżami i Sandecją to już chyba trzeba pójść nie wiem do księdza, psychologa albo i psychiatry…

piki
na oglądanie czegoś takiego to powinni skazywać … powiedzieć dno dna to nic nie powiedzieć

MAJCK
PADLINA 🙁 jak sie świętuje urodziny to tak jest …..
ten mecz to ŻENADA na kacu nie da sie, grać co panowie ?
ŻYJMY GIEKSĄ

arekk
Od początku widać było, że tego meczu nie chcemy wygrać i … o mały włos by nam się to nie udało… Za długo mecze oglądam, żebym tego nie zauważył…

Taz
Tak słabego meczu już dawno nie widziałem, chociaż można powiedzieć że gra była tylko w ostatnich 10 minutach, bo wcześniej to jakaś kopanina. Tak sobie myślałem w czasie meczu że jak ktoś ma dla nas bramkę wsadzić to tylko Adrian… I oprócz niego na (małą) pochwałę zasłużył Gonzo.

RobertSK

Największym przegranym jest Górak jak dla mnie. Nie zrobił nic żeby pomóc tej drużynie. Poza tym popełnił jeden podstawowy błąd, nie wymienił połowy składu przed tym meczem! Wszyscy mówią że Polonia to amatorzy itd. i to jest prawda. Tylko teraz jak skutecznie zmotywować pierwszą jedenastkę do zapierdalania w meczu z takimi „ogórkami”? Jeżeli dałby szanse kilku chopom z ławki problemu by nie było! Gonzo czy Jacek Kowalczyk na BANK gryźli by nawet beton bo walczą o swoje być albo nie być w tej drużynie! Jest jeszcze kilku innych takich piłkarzy na ławce. Spodziewałem się nieco innego składu .

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*