Głos kibiców po meczu w Legnicy

Dodano przez GoT | 31 marca 2014 09:06
Licznik odwiedzin: 1796

Cierpliwość kibiców katowickiego GKS’u musiała się kiedyś skończyć. Po trzeciej porażce w czwartym meczu rundy wiosennej liczna grupa GieKSiarzy w Legnicy dała do zrozumienia piłkarzom co myśli o dotychczasowych wynikach.
Na forach też nie zostawiono na drużynie Kazimierza Moskala suchej nitki.

Przeczytajcie.

tomzkat

Bez przesady, spadek nam nie grozi , z taką grą awans tym bardziej. Nie pozostaje nic innego jak wietrzenie kadry po sezonie i zatrudnienie piłkarzy którzy chcą awansować do ekstraklasy.

Gan Ganowicz

Kompletnie na luzie napisze: jak 20 lat kibicuje GieKSie to takiej drużyny partaczy i frajerów jeszcze nie widziałem. Mają lepsze warunki niż każda poprzednia ekipa, zero szacunku dla ludzi, którzy poświęcają temu klubowi całe życie.
Po sezonie WSZYSCY WYPIERDALAĆ. Nie chce już słuchać skomplenia i tłumaczeń. Każdy z nich jest frajerem do potęgi i powinni w poniedziałek grupowo złożyć wypowiedzienie i zrzec się każdych zaległych pieniędzy (o ile takie są).

JACA

Jako podsumowanie tego meczu, można tylko zacytować klasyka : TO NIE JEST KURWA DRUŻYNA, TO SĄ POZORANTY!!!
Na marginesie tylko dodam że Miedź w tym sezonie odniosła właśnie najwyższe zwycięstwo. No ale jak przyjeżdzają ogórki z Katowić to nie powinno to nikogo dziwic.

RAFIK

ŁAMAĆ NOGI WSZYSTKIM PARTACZOM !!!! NIECH WYPIERDALJĄ !!!!!

lolo1989

Wszyscy tu jadą piłkarzy ( bardzo dobrze ) ale zaczynam sie zastanawiać czy aby Moskal nie jest odpowiedzialny za to. Może to nie przypadek ze w Niecieczy mu chujowo szło a teraz u nas gdy przygotowywał drużyne do sezonu. Może to jednak Górak ich dobrze przygotował do sezonu wcześniej ale nie potrafił ich poustawiać, Moskal przyszedł w jego miejsce i jako tako to wygladało, ale teraz to jest kabaret.

artek

Ja uważam ze na przyszły sezon powinien Moskal zostać i niech stworzy drużynę od podstaw bo w tej chwili mamy wielkie gowno mamy bande dziwek bez honoru która daje się dymac na każdej wsi.

Dudi_1979

Piłkarze ( taki ponoć wykonujecie zawód) chciałbym abyście w następnym meczu tak samo zapierdalali jak spierdoliliście z bukowej po powrocie z meczu.

4 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. tommy 77 — 3 kwietnia 2014 @ 15:10

  Chlopaki z taka gra to hanbicie klub w jakim gracie jestescie nieudolni niemacie jaj aby nosic koszulki z herbem gieksy powinniscie zwolnic miejsce innym i przyjac sie na kopalnie i zapierdalac w pocie czola w pyle po kolana wody z kablem na grzbiecie zeby wam flaki z dupy wyszly chyba ze jestescie prawdziwe chopy z gieksy i bedziecie od dzis zapierdalac i grysc trawe na treningach i meczach kurwa bo tego zasluguje ten klub w ktorym gracie matoly.kurwa panowie jedziemy walka, walka jeszcze raz kurwa jego mac walka na boisku.

 2. n.k.w.d. — 31 marca 2014 @ 20:49

  Pierwsza,druga,trzecia liga to nieważne dla nas jest ….

 3. piotr — 31 marca 2014 @ 11:14

  jak sie kąpali w zimnej wodzie to efekty były,teraz z tego dobrobytu sie w dupach poprzewracało.jak oni mogą ten herb na piersiach nosić???zagrajcie jak za dawnych lat tylko bez solarium i włosków na żelu panienki.ołowiane buty i zapier………

 4. TORMAN — 31 marca 2014 @ 10:23

  Ja osobiście uważam że oni są żle przygotowani do sezonu.Wszystkie drużyny
  jeszcze po sezonie ćwiczyli testowali zawodników a nasze pseudo grajki na urlopy se pojechali za Guraka mieliśmy po 17 sparingów a tu raptem chyba ze 5
  coby sie nie przemęczać.Co najgorsze to to że widoku niema a liga zapierdala miało być tak pięknie a będzie jak zawsze

 

Dodaj komentarz

*