Głos kibiców po Wiśle Płock

Dodano przez Shellu | 30 kwietnia 2012 11:00
Licznik odwiedzin: 1231

Nikt przy Bukowej nie był zadowolony z meczu z Wisłą Płock, ba, nawet wyciągnięcie jakichś pozytywów po tym spotkaniu było trudne. Kibice generalnie nie pozostawili suchej nitki na piłkarzach i trenerze.

Homer

W meczu o 6 punktów zanotowaliśmy porażkę w żenującym stylu ze słabą Wisłą Płock. Wisła wyszła na mecz z wysokim ustawieniem gdzie trzech ich zawodników cały czas było z przodu. Kompletnie to nas rozłożyło, bo obrońcy wielokroć w meczu nie byli w stanie przenieść gry do przodu tylko wymieniali pomiędzy sobą podania, od czasu do czasu cofając nawet do bramkarza. W ofensywie zagraliśmy oczywiście naszą genialną taktyką czyli jeden wysunięty, niski napastnik, który otoczony przez trzech rosłych obrońców nie ma praktycznie na nic szans. (…) Na dzień dzisiejszy wystarczy na Bukowej strzelić jednego gola i dalej nic nie grać żeby wywieźć trzy punkty.

Pisarro
Tragedia i tyle. Dawno nie widziałem już chyba tak złej gry, przeszli obok tego meczu.

hanys77gks
Moim zdaniem jeden z lepiej rozegranych meczy z cyklu jak grać żeby nie wygrać. Niech żałują ci którzy nie byli. Taka padlina może się szybko nie powtórzyć.

koles1989
Wszyscy jesteśmy zgodni faktu, że był to jeden z najgorszych meczów GieKSy w tym sezonie. Brak celnych podań, a jak podania były celne to przyjęcie piłki było katastrofalne.

Mariuszz79
Kurwa dno dna… znów zlepek „indywidualności” pokazał charakter i charyzmę… Słaba Wisła robi z nami co chce, dziś doszła do tylu sytuacji strzeleckich (nie pisze o tym jak rzuciliśmy się do tych „morderczych” ataków i się trochę otwarliśmy…) co GieKSa miała w całym sezonie.

FANFOOTBALL
Mecz o ,,sześć punktów” a my zagraliśmy kompletnie bez ambicji. Nawet z przyjmowaniem piłki był problem, nie mówiąc już o tych ,,super” wrzutkach (a to za mocno, a to za wysoko). Osamotniony Zachara w przodzie bez wsparcia kolegów był bezradny.

Fuhrer
Znamienna była sytuacja pod koniec meczu: 5 minut do końca, przegrywamy 0-1, ruszamy z kontrą, w której uczestniczy 3 zawodników, a reszta naszych stoi w okolicach naszego pola karnego i tylko patrzy w kierunku oddalających się kolegów…

Atest
Zagraliśmy bardzo słabe zawody. Żal było patrzeć na to co pokazywała drużyna na boisku. Niestety n-ty raz nie mamy pomysłu na rozegranie piłki jeśli przeciwnik stosuje pressing. Rozgrywanie piłki w linii obrony i długi przerzut do osamotnionego napastnika. To już od dawien dawna nie przynosi efektu a my gramy ciągle to samo.

Lars Ulrich
Najgorsze jest to, że drużyny z którymi gramy to śmieszne zespoły, a mimo to wygrywają. Kilka razy jest tak, że spokojnie nasz zawodnik przechodzi z trzech zawodników przeciwnej drużyny, czyli są spokojnie do pyknięcia przy dobrej taktyce i dużym zaangażowaniu

Narwany
Nie rozumiem dlaczego w meczach o taką stawkę i u siebie gramy z 1 wysuniętym napastnikiem w dodatku mierzącym …170cm ??? nie jestem trenerem ani tymbardziej taktykiem, ale wydaje mi się, że ustawienie 4-4-2 gdzie włączają się pomocnicy do ataku powinno być normalnością a nie granie ciągle z kontry.

Robin
Czy my nie mamy w ogóle młodzieży? Przeca te nasze obecne gwiazdory to nigdy nie będą zapieprzali na treningach. Potrzeba porządku w zarządzie, stabilizacji finansowej no i odpowiedniego trenera (ale to my wszyscy wiemy). Pozyskujemy jakiś Beliančinów zamiast jakiegoś naszego młodego chłopaka wprowadzać do pierwszego składu.

Ulyssaeir
Gra naszych mocno rozczarowała. Nie można liczyć na to, że osamotnionemu napastnikowi uda się coś zdziałać przeciwko 3 obrońcom. Nie bardzo też rozumiem jak można w takim meczu tak bardzo eksperymentować z opaską kapitana.

Irishman
Mnie już normalnie rozp….ją te zabawy z piłką w linii obrony i brak jakiejś koncepcji gry ofensywnej. To powoduje, że nawet tak słaba drużyna jak Wisła rozszyfrowała nas i ograła jak trampkarzy.

2 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. pawinio — 19 maja 2012 @ 00:27

    smutek smutek smutek, ja osobiście winie trenere Góraka, to nie jest człowiek dla GIEKSY nie ma haryzmy tego czegoś, delikatnie mówiąc deprymuje. jednym słowem OBY UTRZYMANIE !!!!!

  2. rożen — 1 maja 2012 @ 22:56

    po prostu Wisle byly bardziej potrzebne te 3 pkt i tyle a ze maja dobrego sponsora to i na premie dla naszych „kopaczy ” sie znalazlo

 

Dodaj komentarz

*