Goncerz: Cicha szatnia

Dodano przez Shellu | 16 sierpnia 2012 09:38
Licznik odwiedzin: 701

Mecz z Wartą zremisowany 1:1 nie dał euforii katowickim kibicom, ale nastroje nie były też grobowe. Jak spotkanie widział zawodnik, który wszedł w drugiej połowie – Grzegorz Goncerz?

Wróciłeś do zespołu, czujesz się dobrze na boisku?

Coraz lepiej. Wiadomo, że była przerwa spowodowana kontuzją, ale już o tym zapomniałem. Chce mi się grać, organizm jest głodny gry. Szkoda, że nie zwyciężyliśmy i będziemy musieli tych punktów poszukać w sobotę z Cracovią.

Z ŁKS grałeś naprawdę nieźle, dzisiaj trochę słabiej, ale też bez tragedii, czujesz że jesteś w dobrej formie, żeby zagrać na wysokim poziomie z Cracovią?

Ciężko cokolwiek powiedzieć, przyjeżdża do nas Cracovia, w której widać po pierwszym meczu z Zawiszą odciśnięte piętno trenera Stawowego. Tak więc spodziewamy się arcytrudnego meczu, podejrzewam, że jeszcze cięższego niż z Wartą, ale na razie my nie będziemy faworytem w żadnym meczu. Natomiast będziemy starali się, aby punkty zostały w Katowicach.

Jakie nastroje po meczu, jesteście zadowoleni z meczu z Wartą?

Szatnia była cicha. Mamy świadomość trzech meczów, które mieliśmy i mamy u siebie. Wiemy, że musimy zacząć punktować bardziej, bo tych punktów na koniec sezonu może brakować. Do tego wiemy, że wiosna zacznie się trzema wyjazdami, więc terminarz nie będzie najłatwiejszy. W związku z tym musimy te punkty zdobywać już dzisiaj, nie czekać do 8. 15. czy nie daj Boże 30. kolejki. Gramy o to, by koniec sezonu był spokojny.

Czy wolisz wejść – tak jak dziś – na podmęczonego rywala czy grać od początku?

Dla każdego zawodnika sumiennie trenującego i rywalizującego o miejsce w składzie celem jest przede wszystkim gra w pierwszej jedenastce. Nikt nie chce być rezerwowym, ale decyzja należy do sztabu szkoleniowego.

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Stara — 4 listopada 2012 @ 08:34

    Rozumiem, dla większości wyborcf3w PO jest dozbre tak, jak jest obecnie.Marnie to świadczy o ich ambicjach, chyba, że ich ambicją jest być takimi jak Tusk. Za cudze robić wycieczki życia, grać w piłkę, latać co weekend do domu samolotem, mamić skutecznie i w dodatku za nic nie ponosić odpowiedzialności.Wszak prowadzący uczciwie biznes o wiele lepsze wskaźniki mieli za rządf3w Kaczyńskiego.Zresztą każdy rozważny rząd uzyskałby wiele więcej niż obecny rząd nieudacznikf3w i krętaczy.Grilla i biznes pozwalali prowadzić także okupanci, choć i oni mieli swoje obszary koncesyjne. Wyżej nie podskoczysz, chyba że kosztem krzywdy bliźniego. Niebawem będzie to bardzo przypominało prowadzenie działalności za okupacji. Popierających PO namawiam, aby koniecznie kupili koperty, pf3ki są jeszcze tanie. Przydadzą się w prowadzeniu biznesu, przez najbliższe cztery lata.A i o serialach pan zapomniał dodać. Obok grilla i wf3dki to ważny przejaw wspf3łczesnej kultury plebejskiej, bo grill bez alkoholu nie jest grillem „polskim”.Miłej wegetacji życzę głosującym na partie miłości bliźniego, bo ich marzenia właśnie się spełniają. A że kosztują ich cztery razy drożej, niż w normalnym kraju – widocznie ich stać. Ciekawe tylko jeszcze jak długo?Na razie dług rośnie i o kredyt coraz trudniej.

 

Dodaj komentarz

*