Goncerz: Każdy z nas musi dać coś więcej.

Dodano przez Błażej | 25 lutego 2014 15:30
Licznik odwiedzin: 2524

Piłkarska GieKSa intensywnie przygotowuje się do rundy wiosennej na zgrupowaniu w Gutowie. Czas wolny płynie szybko jednak Grzegorz Goncerz znalazł czas by odpowiedzieć naszej redakcji na parę pytań.

GieKSa.pl  Dochodziły do nas sygnały, że niektórzy z piłkarzy odnieśli drobne urazy na zgrupowaniu więc tradycyjnie zapytamy najpierw o Twoje zdrowie?

Moje zdrowie na razie dopisuje. To prawda mieliśmy podczas zgrupowania urazy, ale nie było to nic groźnego. Na ten moment wszyscy jesteśmy do dyspozycji trenera.

W czasie swojego pobytu w GieKSie miałeś okazje trenować w zimie pod okiem kilku trenerów. Z trenerem Moskalem coś Cie zaskoczyło? Była jakaś nowość?

Nowości żadnych nie było, pracujemy już troszkę z trenerem Moskalem i wiemy czego się spodziewać. Już na pierwszym treningu przedstawił nam swój plan i płaszczyznę współpracy.

Pierwszy raz w zimie GieKSa będzie grać o coś więcej niż utrzymanie. Powiedz Grzegorz jak to wpływa na zawodników w takim okresie przygotowawczym?

To już mój któryś z kolei okres przygotowawczy i  zdecydowanie lepiej trenuje się gdy grasz o coś więcej niż o utrzymanie.

Czuć już napięcie przed meczami ligowymi w zespole?

Na razie jest jeszcze spokój. Kończymy powoli obóz, został nam sparing do zagrania. Myślę, że po powrocie do Katowic zaczniemy odczuwać w większym stopniu to, że zbliża się liga. Na tą chwilę zachowujemy jednak pełen spokój.

Co Twoim zdaniem może być kluczowe by do końca liczyć się w walce o najwyższe cele?

Każdy z zawodników tej kadry musi dać coś więcej drużynie niż to co było na jesień. Tego od nas wymaga trener i moim zdaniem to może być decydujące w walce.

Po przyjściu Skrzypczaka skupiasz się na walce o miejsce na skrzydle czy może jeszcze będziesz szukać gry w ataku?

Walczę na każdym treningu by być tej drużynie potrzebny a gdzie będę grał to zależy od trenera. To nie jest czas by wybrzydzać na pozycję na której przyjdzie mi zagrać.

GieKSa za kilka dni obchodzić będzie 50 lecie, jakie jest Twoje najlepsze wspomnienie z pobytu w tym klubie?

Myślę, że okres w którym prowadził nas obecny selekcjoner kadry Adam Nawałka. Utrzymaliśmy się w fantastyczny sposób a potem mieliśmy bardzo dobrą jesień.

Dziękujemy za rozmowę i życzymy dużo zdrowia.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*