Goncerz: Pokazaliśmy determinację i walkę o każdy metr

Dodano przez Błażej | 16 października 2016 00:36
Licznik odwiedzin: 2198

PO meczu w Nowym Sączu nie mogło zabraknąć wypowiedzi naszego kapitana Grzegorza Goncerza. Poczytajcie co miał do powiedzenia nasz napastnik.

GieKSa.pl: Małe Deja vu – niestrzelony karny i Czerwiński z czerwoną kartką tylko wynik znacznie przyjemniejszy dla nas?

Goncerz: Podobna minuta karnego i ta sama bramka. Okoliczności takie same i niestety takie rzeczy w piłce się dzieją. Muszę przyznać, że tamte 0:4 mocno we mnie siedziało, przeżyłem tamto spotkanie i tym bardziej chcieliśmy dziś odnieść wygraną. Szczęście nam sprzyjało, ale dziś mocno pokazaliśmy determinację i walkę o każdy metr boiska. Wydaje mi się, że zasłużona była ta wygrana.

Dziś tej walki na boisku było bardzo dużo, Ty i Mikołaj mieliście niewiele okazji do zdobycia bramki, ale z drugiej strony mocno pracowaliście się w obronie.

Walka i determinacja zaprowadzi nas tylko do pewnego poziomu, trzeba dołożyć piłkarską jakość. Każdy mecz chcemy grać pod siebie. W pierwszej połowie tak było bo Sandecja jakoś specjalnie nam nie zagroziła. W drugiej zabrakło nam chyba spokoju, wydaje mi się, że gdybyśmy lepiej wyprowadzili akcje to te okazje by się pojawiły. Skończyło się tak, że z ciężkiego terenu wywozimy 3 punkty i z tego się cieszymy. Kibice zaśpiewali, że mamy lidera, ale my podchodzimy do tego spokojnie bo wiemy, że ciężkie mecze przed nami.

Jak wyglądała z boiska gra w drugiej połowie bo z trybuny widać było, że Sandecja dominuje. Byliście pewni tej defensywy, którą pokazujecie?

Wydaje mi się, że całym zespołem dobrze bronimy. Nie ustrzegliśmy się paru błędów, ale bez konsekwencji na szczęście.

Co z karnymi ? Kibice pytają czy dasz sobie z nimi spokój

Zobaczymy, takie rzeczy się dzieją. Dziś chwała drużynie, że nie skończyło się to tak jak na wiosnę. Kibice będą musieli się uzbroić w cierpliwość przynajmniej do następnego karnego.

 

4 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. n.k.w.d. — 19 października 2016 @ 12:26

  Niech Karnego Wykonuje Duda

 2. roberto — 16 października 2016 @ 10:54

  Gonzo jakie „ZOBACZYMY” Ty juz do karnych nie podchodzisz i tyle!!Było 3 wyznaczonych do strzelania,Gonzo wzioł na siebie odpowiedzialność!!!Mam nadzieje ze juz nie bedzie tych karnych strzelał!!Przypomne 4 pkt.w plecy dzieki karnym strzelanym przez tego niby NAPASTNIKA!!!

 3. tauzen — 16 października 2016 @ 09:16

  Gonzo ktory to juz karny zmarnowany, daj Mikołajowi strzelac to Ci pokaże jak sie wykonuje karne.

 4. Tom — 16 października 2016 @ 08:49

  Gonzo jakie rzeczy się dzieją ? Ciężko znaleźć drugiego takiego napastnika z tak fatalnymi statystykami jeśli chodzi o karne.
  Trzeba sobie odpuścić na jakiś czas i tyle, a nie pchać się do każdego karnego.

 

Dodaj komentarz

*