Górak: To nie tylko miejsce pracy

Dodano przez Shellu | 31 marca 2012 21:58
Licznik odwiedzin: 1131

Wypowiedź trenera Rafała Góraka na konferencji prasowej:

Dziękuję Robertowi za fajne słowa, za życzenia, bo rzeczywiście wczoraj miałem urodziny. Aczkolwiek ciężko jest świętować urodziny, kiedy pracuje się w GKS-ie Katowice i walczy się o tak poważną sprawę, o jaką walczymy teraz. Ja dzisiaj gratuluję moim piłkarzom przede wszystkim tego, że poszukiwali w sobie tej mentalności, którą widzę przed moją twarzą, czyli tej GieKSy, która miała charakter, która nie zawsze grała pięknie, dla której nie zawsze się ręce same składały do oklasków, natomiast grała skuteczne. Bardzo trudny mecz mentalnie dla zespołu, bo wszyscy wiemy, że nie jesteśmy w klubie gdzie wszystko jest idealne. Staramy się o to, żeby to wszystko wyprowadzić i my w szatni wiemy, że kłopoty mamy straszne. Dziękuje mojej drużynie, że udźwignęła to mentalnie. Dolcan wyszedł na prowadzenie i był bardzo groźny. Zresztą ja się tego spodziewałem, bo to jest bardzo solidny zespól. Wygraliśmy 3-1. Zwycięstwo chciałbym zadedykować tym, którzy GieKSę kochają.

GieKSainfo.pl:
Po meczu na jesień z Polkowicami gra się zmieniła, przyszło parę dobrych wyników. Myśli pan, że ten mecz też może być punktem zwrotnym na następne spotkania?

Nie, wydaje mi się, że nie wszystko w życiu się powtarza i zdarza dwa razy. Ten mecz dla nas był egzaminem na to, czy jesteśmy w stanie pokonywać wszystkie swoje słabości, czy jesteśmy w stanie za GKS umierać. Z Polkowicami wszystko przyszło dużo łatwiej, z Ząbkami przyszło bardzo ciężko. To są dwa odmienne mecze. Dzisiaj wielu z naszych zawodników pokazało, że im zależy. Że GKS Katowice to nie jest tylko i wyłącznie miejsce pracy, ale też pasja, chęć zrobienia czegoś dla siebie, dla swojego życia. Było dziś bardzo ciężko, ale jestem bardzo zadowolony.

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Kamil — 31 marca 2012 @ 22:22

    i ja Kocham Giekse!!!!! i kaczka tez i kaczka tez przyjacielem katowic jest !! ;d;d

 

Dodaj komentarz

*