Gruszka i Brzęczek o meczu na szczycie

Dodano przez Shellu | 4 marca 2017 20:58
Licznik odwiedzin: 1233

GKS Katowice zremisował z Chojniczanką 2:2. Mecz był dramatyczny, katowiczanie prowadzili, ale ostatecznie musieli podzielić się punktami. Oto, co do powiedzenia mieli trenerzy obu zespołów – Jerzy Brzęczek i Piotr Gruszka.

Jerzy Brzęczek (trener GKS Katowice):
To było bardzo dobre, bardzo emocjonujące spotkanie, jak przystało na pojedynek lidera z wiceliderem. Jesteśmy zadowoleni z tego, że wracamy z punktem, pomimo tego, że prowadziliśmy 2:0. Pierwsze 35 minut było perfekcyjne. W pewnym momencie popełniliśmy jednak błąd, Chojniczanka stworzyła pierwszą sytuację i mecz stał się bardziej wyrównany i ta bramka niedługo przed przerwą wprowadziła trochę nerwowości. Grając z takim przeciwnikiem na trudnym terenie, w takich okolicznościach wracamy z jednym punktem. Gratuluję obu drużynom stworzenia takiego widowiska, widać było, że obie drużyny walczą, aby zwyciężyć.

Piotr Gruszka (trener Chojniczanki Chojnice):
Zgadzam się z trenerem, to był bardzo dobry mecz. Zawsze te pierwsze mecze to wielka niewiadoma, dla nas tym bardziej, że tydzień temu nie udało nam się rozegrać sparingu. Dlatego był to nasz pierwszy mecz na naturalnej powierzchni. Było widać, że pierwsze 30-35 minut to była z naszej strony nerwowa gra, można powiedzieć, że nie nasza gra. Całe szczęście, że zdobyliśmy bramkę jeszcze w pierwszej połowie. Końcówka pierwszej połowy i cała druga to był taki zespół, jaki chcemy oglądać w tej rundzie. Odrobiliśmy wynik 2:2 i też jestem zadowolony z tego, że zdobyliśmy punkt – myślę, że remis jest sprawiedliwy.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*