Grzegorz Goncerz: Najważniejsze jest zwycięstwo zespołu!

Dodano przez Klaudia | 30 sierpnia 2014 19:51
Licznik odwiedzin: 3014

Grzegorz Goncerz, bohater dzisiejszego meczu, strzelec dwóch bramek i najlepszy strzelec w klasyfikacji pierwszoligowych piłkarzy. Co ma do powiedzenia po meczu?

Na początek – dlaczego nie hat-trick?
Nie można być pazernym, na pewno w momencie gdy padła druga bramka chodziło mi gdzieś po głowie żeby strzelić kolejną, natomiast trzeba się cieszyć z tych dwóch, które padły, bo dały nam trzy punkty i właśnie z nimi wracamy teraz do Katowic.

Jesteś aktualnie na pierwszym miejscu w klasyfikacji strzelców pierwszej ligi. Jak się z tym czujesz?
Nie zwracam na takie rzeczy uwagi, dla nas najważniejsze jest zwycięstwo zespołu, także absolutnie się tym nie podniecam, bo trzeba do tego podchodzić spokojnie i z dystansem.

Mam nadzieję że masz zamiar się utrzymać na tej pozycji.
Będę się starał, ale na pewno jeżeli miałbym wybierać, to wolałabym punktować w każdym meczu, niż być na szczycie.

Jak oceniasz przygotowania drużyny do tego meczu?
Bardzo dobrze. Mieliśmy swój plan, trener uczulał nas żebyśmy w końcu zaczęli realizować to, co sobie zakładamy w przygotowaniach przedmeczowych. Tak się dzisiaj stało. Wisła Płock praktycznie nam nie zagroziła, mieli tylko groźne stałe fragmenty gry. Rywale nie stworzyli klarownej sytuacji. Nam się udało natomiast być do bólu skutecznym. Cieszymy się, że trzy punkty jadą do Katowic.

Jakie elementy twoim zdaniem jeszcze są do poprawy?
Było wiele mankamentów w naszej grze i będziemy się starali je niwelować, żeby w kolejnym spotkaniu wyglądało to bardzo dobrze.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*