Hattrick hańby [GLOS FORUM]

Trzy najważniejsze dla nas mecze i co ano nic. Wszystkie przegrywamy z kretesem po bezbarwnej grze bez walki (np. pierwszy celny strzał z Tychami w 94 min) bez zaangażowania. Dostajemy od kopaczy w twarz liść za liściem no ile można!? Mój znajomy zapytał mnie po sobotnim meczu” Dlaczego musiałem dożyć takich czasów?” Chyba już wszyscy się nad tym zastanawiamy. Nadzieja umiera ostatnia, ale na Forum próżno ja znaleźć.

Jata

Zapytajcie na konferencji w końcu Mandrysza kiedy ma zamiar podać się do dymisji. Jak odpowie ze nie zamierza to zapytać czy ma w planie nas spuścić z ligi i upokarzać w każdym ważnym dla kibiców meczu.
Zapewbe bedzie zas gadal o dobrej grze – zalecana pilna wizyta u okulisty i zmiana szkieł.
Tragicznie po raz kolejny to wygląda…..

SKalpel

Mimo jesiennej pluchy i spadających tu i tam liści , mam nadzieję że po dzisiejszej porażce , ktoś wreszcie pierdolnie ręką w … blat !

kaos azul

Jebane wkłady znów nas upokarzaja,zero walki,zero zaangazowania,tyscy moga prowadzic 3 0 ale sa na to za hujoei,oczywiscie nasze ciule znów dostaną brawa i doping u siebie za tydzień
Bardziej od patologii piłkarskiej boli to jak przywykli kibice do poniewierania nami co tydzień

Artis

Fajna runda gorole, smrody, i teraz sypialnia. Komplet porażek…..

Rapid

Panie prezesie Janicki ,jest pan świetnym fachowcem i ekonomistą i widzi pan ,że tracimy pod każdym względem z taką grą więc taniej będzie zwolnić trenera niż tracić wizerunkowo i finansowo,trzeba przerwać to coś czekamy na decyzję już dziś

Lars

Wpierdol od Zagłębia – checked
Wpierdol od chorzowskich – checked
Wpierdol od tyskich – checked
Misja wpierdol od największych wrogów w lidze (będących jednocześnie najbardziej chujowo grającymi zespołami) zakończona sukcesem! Dziękujemy! To był wspaniały sexon pełny upokorzeń. Teraz razem z Krupą pełnym wiary możecie iść na piwko.
Czyli w skrócie:
WYPIERDALAĆ!!!

ejr

Podsumowując – wspaniała rehabilitacja za przegrane przecież niefartownie derby, świetna gra, ambicja, wspaniałe podejście do meczu, dziękujemy chłopaki za walkę! Żółwiczek.

tombolteg

Takich kurwa nieudaczników nie było w tym klubie nigdy.

Plus trener.

Zakręcić ciepłą wodę, odciąć prąd, wyjebać to całe towarzystwo na budowę naprzeciwko B1

Banda chuja.

Gregg

Po dzisiejszym meczu zeszło ze mnie wszystko co pozytywne.
Zawodnicy którzy aktualnie są na 100% mają potencjał dużo wyższy niż to co pokazują.
Miasto ma Nas w dupie, jesteśmy dla nich kulą u nogi i musiałby się zmienić prezydent na pro GKS żeby coś się zmieniło ale na dzień dzisiejszy dopuki głównym udziałowcem jest UM doputy nic się nie zmieni na lepsze. Możemy zmieniać prezesów, zawodników, dyrektorów sportowych i chuja to nam da.
Po dzisiejszym dniu już niewierze zeby moglo nas spotkać coś pozytywnego.

wojtebezportek

Szczerze kocham ten Klub… równie od serca nienawidzę tej zbieraniny. Nic już tego nie zmieni!

zebro78

… ale i tak za tydzień w nowym temacie GKS – Olimpia będą wpisy tylko zwycięstwo, nie ma innej opcji bo mają potencjał ,a ta liga jest mega słaba. A po meczu będą brawa niezależnie od wyniku.

Ode mnie – może i ta liga jest mega słaba – ale nasza drużyna jest jedną z najsłabszych w tej lidze …

irishman

To jest jest jedna z najgorszych rund jakie pamiętam, a pamiętam ich wiele.

Mandrysz, to musi mieć niezły tupet wspominając w wywiadzie przedmeczowym coś o swojej przyszłości u nas na wiosnę.

Tu trzeba radykalnych działań, tylko kto je ma przeprowadzić?

_es

Zgasić światło, zamknąć bramę, nie wpuszczać. Efekt taki sam, wstyd mniejszy. Przejebać z ZS, z Ruchem, z Tychami…dziękujemy.

Wypierdalać z GieKSy. Mandrysz, piłkarze…ludzie za ten klub przelewają krew, a wam (tak,celowo z małej) się nie chce biegać po murawie, za co zgarniacie kasę niemałą. Nie mam już ani grama wiary w tego trenera, w większość tych piłkarzy. Zaorać.

Youri1805

GKS na ten moment:

– słabi, zazwyczaj starzy piłkarze

– brak młodzieży, na którą można by postawić

– odlatujący od rzeczywistości trener, który nie wierzy że można coś z tą grupą osiągnąć

– brak dyrektora sportowego oraz prezesa, czyli brak perspektyw na duże zmiany personalne w drużynie

– właściciel klubu, który nie wierzy w sukces sportowy drużyny

– kibice, którzy mają już tego wszystkiego dość

Nawet nadziei nie można budować  na tym, że gorzej być nie może…bo kurwa może być

marcin GieKSa

Problemem tego klubu jest UM jako wlasciciel i dopoki GTW nie zda sobie z tego sprawy i wkoncu nie wejdzie na wojenna sciezke to taki marazm nas zabije!Ciezko sobie wyobrazic innego wlasciciela KTOREMU ZALEZY aby tak postepował teraz jak UM?A nie sory jest reakcja ograniczenie finansowania(paranoja).Niestety ale nie mamy nic, rozjebany dział sportowy, juz od x czasu , brak mlodziezy,Wszystkie te nasze problemy biora sie tylko i wylacznie z gory stad te dziwne decyzje trenera , pilkarze ktorzy nagle zapominaja jak sie gra TO NIE PRZYPADEK.Z klubu zrobił sie ciepły kurwidól za miejski haj(dobrze zarobic , nie spasc ale bron Boze zeby nie awansowac).Jak widac plan wykonywany jest perfekcyjnie jak tego chce UM.

Scarface WNC

Oni są śmieszni, obrażają się, twierdzą, że tak nie jest – na naszą krytykę, wyzwiska.
A jest prosty sposób by to udowodnić, że to oni mają rację – w kolejnych meczach pokazać w grze, że im zależy, że im się chce, że mają umiejętności a my się nie znamy.
W meczach z PBB i Stomilem trochę pokazali, ale w dwóch kolejnych z ruchem i Tychami pokazali, że to raczej był przypadek bo w tych meczach to byli parodystami/pozorantami i jak wyżej pisałem to co sie stało pozniej oraz  pojechanie, przez również słabe Zagłębie, Stomilu aż 5-1 pokazuje, że nasza wygrana 3-1 to nic specjalnego i tamte dwa mecze były zwykłym przypadkiem.
Mnie się wydaję, że część tej drużyny chce, a reszta ma wyjebane, albo gra przeciw trenerowi.