Hołota jedną nogą w Polonii

Dodano przez Shellu | 31 lipca 2012 22:26
Licznik odwiedzin: 1307

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie od osób z bliskiego otoczenia piłkarza – Tomasz Hołota najprawdopodobniej jutro po raz ostatni wyjedzie na mecz z GKS Katowice. Praktycznie przesądzone jest, że „za chwilę” zawodnik trafi do Polonii Warszawa.

O pomocnika już od fiaska pomysłu KP Katowice zabiegał Ireneusz Król, o czym mówił w wywiadach prasowych. Teraz „transakcja” prawdopodobnie stanie się faktem.

W związku z tym jutrzejszy występ Tomasza Hołoty w Pucharze Polski jest praktycznie niemożliwy, gdyż w takim wypadku nie mógłby już w tym sezonie zagrać w barwach Czarnych Koszul w tych rozgrywkach.

Przypomnijmy, że Tomasz ma ważny kontrakt z GKS i w chwili obecnej każdy klub chcący go zakupić musiałby wyłożyć na stół kwotę 1 mln zł.

5 komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. GieKSa — 1 sierpnia 2012 @ 12:15

  Wiadomo że Krysiak puści go za darmo

 2. siwymarzec — 1 sierpnia 2012 @ 08:01

  Jednym słowem Malinowy król chce upie…..ć GIEKSE do samego końca aż mu się skończy władza w Gieksie.

 3. mózG — 1 sierpnia 2012 @ 02:58

  Król robi niezłe wałki (wybór pracowników GieKSy, brak transferów, brak marketingu, wyniesienie prawdziwych pieniędzy z miasta do swoich spółek itp itd teraz jeszcze podobno ten transfer Hołoty) wiedzą o tym kibice GieKSy ale żadne postępowanie w sprawie tego spaślaka się nie toczy. Dlaczego? Co jeszcze musi się wydarzyć by zainteresować tym prokuraturę/sąd czy może jeszcze jakąś inną instytucję?

 4. Fan — 1 sierpnia 2012 @ 02:02

  Mój apel ! Przypominam, ze takie cos jak „Polonia Warszawa'” nie istnieje od 4 lat. Piszmy wprost GroclinDyskoPoloKp Warszawa, to jest blizsze prawdzie na nazwanie tego tworu.

 5. monk — 31 lipca 2012 @ 22:38

  Sformułowanie „na stół” jest tu chyba kluczem. Ktoś wierzy, że nagi król wyłoży tę kwotę? Kolejna wajcha się szykuje. Jak „jeszczeprezes” krysiak na to pozwoli, to będzie to kolejny argument za tym, żeby całe to towarzystwo beknęło za swoje wałki.

  A gdyby tak Górak jutro wystawił go do składu? 🙂
  Wiadomo, że tego nie zrobi, ale z drugiej strony, dlaczego nie? Ma go do dyspozycji? Ma. Chce wygrać mecz PP? Chce. No to robi wszystko i używa wszystkich, którzy mogą w tym pomóc. A sam Hołota nie mógłby chyba odmówić.

 

Dodaj komentarz

*