Iwan wraca do Katowic

Dodano przez Marcin | 31 sierpnia 2015 11:02
Licznik odwiedzin: 2519

29 marca 2009 roku Bartosz Iwan zdobył dla GKS-u dwa gole, które dały nam zwycięstwo w meczu z Odrą Opole. Te bramki w znaczącym stopniu przysłużyły się do utrzymania GieKSy w lide w tamtym sezonie.

Iwana kojarzyliśmy zawsze z zadziornym charakterem, chęcią walki i zaangażowaniem. Dziś ten dobrze znany w Katowicach pomocnik znów związał się z GKS-em dwuletnim kontraktem.
Bartosz Iwan reprezentował nasze barwy w latach 2007-2010 i w 45 spotkaniach strzelił 17 bramek!Liczymy,  że swoim doświadczeniem i charakterem wpłynie na zawodników z obecnej kadry i pociągnie zespół do wielu zwycięstw.

Przy okazji przypominamy filmik z dopingu z wspomnianego meczu w Opolu – 0:28 to pierwszy gol Iwana i radość na płocie razem z kibicami, a 5:35 to drugi gol i pamiętna frustracja chłopaka od podawania piłek:):):)

 

3 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Gieksiarz — 1 września 2015 @ 08:33

    http://www.gkskatowice.eu/n/wywiad-z-iwanem Jeżeli nowy pozyskany zawodnik w najpierw podpisuje kontrakt a potem ma zamiar pytać trenera jaką rolę dla niego przewiduje w GKS-ie to naprawdę nie dobrze świadczy o zarządzanym klubie. Dla mnie to potwierdzenie tego wszystkiego co piszą i mówią kibice. Dopóki nie będzie poważnych i mocnych wzmocnień (bez spadachroniarzy) to gówno w Katowicach będzie. A wiadomoi że takich nioebędzie dopóki nie pojawi się poważny sponsor strategiczny (patrz Termalica)

  2. marianoitaliano — 31 sierpnia 2015 @ 20:45

    To i tak mydlenie oczu ludzi a😊

  3. marek — 31 sierpnia 2015 @ 12:18

    dobry wybor i pozytywna wiadomosc, choc to wciaz kropla w morzu potrzeb.

 

Dodaj komentarz

*