Jak z bajki – z wizytą w przedszkolu na Bogucicach!

Dodano przez GoT | 29 listopada 2013 17:42
Licznik odwiedzin: 2709

Szlachetna Paczka, remont Domu Dziecka „Tęcza” w Katowicach, Wielka Akcja dla Dzieciaków – cały czas działamy i nie zwalniamy tempa. W tym tygodniu odbyły się również ostatnie w tym roku wizyty w katowickich przedszkolach – między innymi w Bajkowym Przedszkolu w Katowicach-Bogucicach.

W miniony wtorek po raz kolejny grupa Female Elite’64 działająca wspólnie ze Stowarzyszeniem Kibiców GKS-u Katowice „SK 1964” oraz klubem połączyła siły i odwiedziła najmłodszych!

Jak zwykle przeprowadzone zostały liczne zabawy dla najmłodszych, m.in. strzały na bramkę oraz malowanie twarzy. Tym razem to właśnie malowanie dziecięcych buziek wywołało największe wybuchy radości, a nie, jak zazwyczaj bywa rozdawanie balonów. Szczególną popularnością cieszył się obecny na akcji zawodnik GKS-u Katowice, Michał Zych.

Zapewne te wizytę będziemy jeszcze długo i pozytywnie wspominać. Pragniemy podziękować Dyrekcji za szansę odwiedzenia „Bajkowego Przedszkola” oraz wychowawców za wsparcie w jej organizacji.

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego oraz zdjęć.

http://www.youtube.com/watch?v=_Ncl_t1O-xw

no images were found

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*