Januszkiewicz: Gra nie była porywająca, ale są 3 punkty

Dodano przez Błażej | 29 listopada 2014 20:32
Licznik odwiedzin: 2196

GieKSa.pl: Po tych słabszych meczach dziś z happy Endem kończymy mecz z Miedzią po pięknym golu Pitrego.

Januszkiewicz: Na pewno ta runda nie była udana, z każdym meczem mówiliśmy sobie, że kolejny mecz chcemy wygrać. Teraz powiedzieliśmy sobie , że nie może być innego wyniku niż wygrana. Udało się, gra nie była porywająca, mamy 3 punkty i zimę na pewno spędzimy w nieco lepszych nastrojach. W zimie skupimy się na pracy by na wiosnę było dużo lepiej.
Wspomniałeś, że gra nie była porywająca, ale trzeba zauważyć, że w drugiej połowie do GieKSa grała agresywnie w środku pola. W pierwszej połowie tego zabrakło i na to uczulali was trenerzy?
Trener chce grać wysokim pressingiem, rzeczywiście brakowało tego w pierwszej połowie. Pewne rzeczy skorygowaliśmy i już to wyglądało lepiej. Mieliśmy swoje sytuacje, np. Goncerz w pierwszej połowie. W przeciągu sezonu gdybyśmy wykorzystali swoje akcje to byśmy mieli więcej punktów. Musimy nad tym pracować. Goncerz nie może sam strzelać bramek.
Aleksander miałeś 3 dobre akcje na skrzydle i jeden kiks w obronie. Chłodna głowa to coś nad czym musisz pracować?
Muszę pracować nad wieloma rzeczami, rzeczywiście brakło mi trochę chłodnej głowy w niektórych sytuacjach w tym sezonie, szczególnie pod bramką.
Rok się skończył jakbyś go ocenił?
Dziś najważniejsza była wygrana. Dzisiejsze zwycięstwo miało poprawić trochę morale. Rok nie był udany, nie będę już wracać do poprzedniego sezonu. Od stycznia przygotowujemy się na nową rundę. Gramy o kolejne cele. Chcemy by dom był naszym atutem. Będziemy chcieli wygrywać każdy mecz.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*