Jędrych: Było to dla nas zwycięstwo zasłużone

Dodano przez Błażej | 15 kwietnia 2019 15:30
Licznik odwiedzin: 403

Jednym  z wyróżniających się zawodników w spotkaniu z Puszczą Niepołomice był obrońca GieKSy Arkadiusz Jędrych. Oto co miał do powiedzenia po tym spotkaniu.

Jędrych: Myślę, że cały zespół zasłużył na duże brawa za ten mecz. Wiedzieliśmy, że to jest ciężki teren, gra się tutaj mega ciężko. Uważam jednak,  że dziś to było dla nas zasłużone zwycięstwo. Bramka na początku? Są w meczu takie momenty gdzie koncentracja jest na wyższym poziomie, a są momenty gdzie jest mniejsza. Drużyny nie tylko w naszych spotkaniach takie momenty wykorzystują i dziś nam się to udało przeciwko Puszczy. Granie z Remiszem?Myślę, że grało nam się dobrze. Trzeba też zauważyć, że cała drużyna mądrze pracowała w defensywie, sztab również dobrze przygotował nas do tego spotkania. Moja postawa? Dobrze się czuje w tej rundzie w obronie. Nie będę tego oceniać jak wygląda moja gra, bo od tego są trenerzy i wy dziennikarze. Nieciecza? Z Puszczą też się GieKSie nie układało i w końcu tutaj wygraliśmy. Nie mam nic przeciwko, by w Niecieczy znowu niejako przełamać ten słabszy bilans z tym rywalem.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*