Kadra i sparingpartnerzy na obozie w Turcji

Dodano przez kosa | 9 lutego 2019 15:35
Licznik odwiedzin: 769

Już jutro piłkarze GKS Katowice udadzą się na zgrupowanie w Turcji, gdzie rozegrają trzy sparingi. Sztab szkoleniowy zdecydował się na zabranie 26 zawodników. W kadrze zabrakło miejsca dla Konrada Andrzejczaka i Kamila Kurowskiego.

GieKSa przebywać będzie w Belek od 10 do 21 lutego. Rozegramy trzy sparingi z zespołami z Mołdawii, Uzbekistanu i Białorusi, które grają w najwyższej klasie rozgrywkowej w swoim kraju. Na obóz uda się 26 zawodników w tym napastnik Bartosz Marchewka z Rozwoju Katowice. Nie zabrakło także miejsca dla juniora z Akademii „Młoda GieKSa” – w Belek zobaczymy obrońcę Thomasa Skibę. W kadrze nie znaleźli się Kamil Kurowski i Konrad Andrzejczak. Z pierwszym umowa zostanie najprawdopodobniej rozwiązana, a drugiego wypożyczymy do Rozwoju Katowice. Z Rozwojem trenuje też nasz pomocnik Sławomir Musiolik, który również zostanie wypożyczony.

Kadra na zgrupowanie w Turcji:
Bramkarze: Mariusz Pawełek, Krzysztof Baran, Szymon Frankowski
Obrońcy: Radek Dejmek, Adrian Frańczak, Arkadiusz Jędrych, Wojciech Lisowski, Mateusz Mączyński, Rafał Remisz, Thomas Skiba, Jakub Wawrzyniak
Pomocnicy: David Anon, Adrian Błąd, Dominik Bronisławski, Patryk Grychtolik, Jakub Habusta, Adrian Łyszczarz, Grzegorz Piesio, Bartłomiej Poczobut, Callum Rzonca, Kacper Tabiś, Tymoteusz Puchacz
Napastnicy: Bartosz Marchewka, Daniel Rumin, Bartosz Śpiączka, Arkadiusz Woźniak

Terminarz sparingów (godziny według czasu polskiego):
13.02 (środa, 15:00) – Petrocub Hîncești (3. drużyna mołdawskiej ekstraklasy) 
16.02 (sobota) – Soʻgʻdiyona Jizzax (11. drużyna ekstraklasy Uzbekistanu, utrzymanie po barażach) 
20.02 (środa, 15:00) – Isłocz Minskij rajon (10. drużyna białoruskiej ekstraklasy)

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Dziadek — 11 lutego 2019 @ 21:03

    Za rundę jesienną bym ich pogonił na zgrupowanie na Syberię. To nawet logiczne przed meczem z Suwałkami…

 

Dodaj komentarz

*