Kafarski i Mandrysz o meczu

Dodano przez Shellu | 12 listopada 2017 14:20
Licznik odwiedzin: 2570

Po szalonym meczu w Łęcznej odbyła się tradycyjna konferencja prasowa, podczas której wypowiedzieli się trenerzy Górnika i GKS Katowice – Tomasz Kafarski i Piotr Mandrysz.

Piotr Mandrysz (trener GKS Katowice):
Trudny mecz z zespołem, który jest za nami w tabeli. Gdy ma się deficyt punktów, to każde spotkanie jest trudne i takie było zarówno dla gospodarzy, jak i dla nas. Mecz niestety zaczął się niedobrze dla nas – w niegroźnej sytuacji sprokurowaliśmy rzut karny, który wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Pokrzyżowało nam to plany, ale graliśmy cierpliwie, mieliśmy swój plan na ten mecz i okazało się, że w końcówce przyniósł nam on trzy punkty. Rzadko to czynię, ale dziś muszę powiedzieć, że jestem dumny z chłopców, bo strzelić trzy gole, do tego grając w osłabieniu nie jest łatwo. Pokazaliśmy hart ducha, zaangażowanie, poparliśmy to wieloma składnymi akcjami, które dały nam w pełni zasłużone trzy punkty.

Tomasz Kafarski (trener Górnika Łęczna):
Gratuluję trenerowi i drużynie Katowic zwycięstwa. Rozumiem ten mecz do 80. minuty, dalej tego meczu już nie rozumiem, więc jeśli będzie mi dane, pochylimy się nad tą końcówką, bo została rozegrana w sposób dramatyczny. Pierwszą bramkę tracimy po stałym fragmencie gry, który mamy, a przeciwnik nas kontruje, potem wszystko się posypało jak domek z kart. W tym tygodniu dostaliśmy duże wsparcie od wszystkich pracowników klubu, co było widać w początkowej fazie meczu. Do 80. minuty zespół grał dobrze, ale wygrywa ten zespół, który strzela więcej bramek.

4 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. Mecza — 13 listopada 2017 @ 08:17

  @Błażej, jesteście blisko klubu to dobrze by było podpytać. Co do Garbacika to faktycznie słuch o nim zaginał na dłuższy czas i dopiero w zeszłym tygodniu na 90minut przeczytałem że był operowany.

 2. Błażej — 12 listopada 2017 @ 21:43

  Mecza – nic nie wiadomo bo nie ma nigdzie informacji. Jedyną informacją, która była oficjalna jest to, że Garbacik przeszedł informacje. O Sulku nic nie wiadomo.

 3. Seth — 12 listopada 2017 @ 21:00

  Mandrysz dalej swoje…… chłopie zmień płyte…..

 4. Mecza — 12 listopada 2017 @ 14:27

  Trenerze w 13 minucie pewnie pomyślał Pan że już po meczu. Co do redakcji. Jak przestawiacie prognozy kto wybiegnie na boisko w 11 wrzućcie info o stanie kontuzjowanych. Wszędzie dużo informacji a tak istotna jak stan zdrowia nigdzie nie podana. Sulek w ciężkim stanie opuszczał na noszach murawę i nic nie wiadomo.

 

Dodaj komentarz

*