Kalinkowski: Brakuje nam czasem zdecydowania w niektórych sytuacjach

Dodano przez Błażej | 26 lutego 2017 09:49
Licznik odwiedzin: 1493

Po sparingu z Chrobrym porozmawialiśmy chwilę z Bartłomiejem Kalinkowskim, który rozegrał pełne 90 minut. Poczytajcie, co miał do powiedzenia nasz zawodnik.

GieKSa.pl: Po takiej próbie generalnej przed ligą optymistycznie chyba nie będzie?

Kalinkowski: Po wyniku na pewno nie, z gry też mogliśmy wyciągnąć więcej w tym meczu. Liczymy jednak na to, że ta forma i jej apogeum przyjdzie dopiero za tydzień. Wiemy, że mocno popracowaliśmy w Turcji. Musimy też przestawić się na warunki, jakie panują w Polsce i powinno już być dobrze.

Dziś dobry sparing, bo Chrobry to jak na warunki I ligowe bardzo solidna drużyna

Na pewno tak, bo Chrobry gra piłką i taki styl bardzo fajnie się ogląda. Dziś też było widać po nich, że są dobrze przygotowani, gdy złapali taki rytm gdzie piłka dobrze między nimi się poruszała. My się cieszymy z takich sparingów, bo zawsze lepiej grać z dobrymi drużynami i po takich meczach poprawiać błędy. Materiał do analizy mamy i będziemy wyciągać wnioski by tak jak mówię za tydzień być przygotowanym.

Będzie materiał do analizy z akcji ofensywnych gdzie zabrakło wam trochę kreatywności przy broniącej się na przedpolu karnym drużynie Chrobrego?

Trochę tak, chociaż mieliśmy swoje okazje nawet w drugiej połowie. Powtarzamy sobie, że czasem brakuje nam takiego mocniejszego zdecydowania w niektórych sytuacjach. Myślę, że teraz nad tym popracujemy, bo fizycznie będzie to lżejszy tydzień. Będzie chwila spokoju by popracować nad skutecznością, dynamiką czy taktyką.

Tobie też ciągle niewiele brakuje do bramki, bo dziś kolejny strzał z dalszej odległości był. blisko bramki

Trochę to już długo trwa taka seria bez gola, więc w Chojnicach będzie dobra okazja by to przełamać.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*