Kalinkowski: Kibice zachowują się fenomenalnie

Dodano przez Shellu | 21 sierpnia 2016 00:14
Licznik odwiedzin: 3020

Po spotkaniu w Olsztynie rozmawialiśmy także z zawodnikiem GKS – Bartłomiejem Kalinkowskim.

Po twoim kiepskim początku w Radomiu dzisiaj dostałeś szansę i w naszej ocenie ją wykorzystałeś.

Bardzo dziękuję, bardzo mnie to cieszy, czekałem na tę szansę. Każdy z nas musi być gotowy, jesteśmy drużyną. Mamy taką kadrę i wiadomo, że są różne sytuacje – ktoś łapie kontuzję, ktoś łapie kartki i wskakuje następny. Chciałem dać z siebie wszystko – wyszedłem z takim nastawieniem, aby jak najbardziej pomóc drużynie. Żałuję tylko, że nie udało nam się zgarnąć kompletu punktów.

Obu drużynom dopisywało szczęście w różnych momentach tego spotkania?

W piłce nożnej szczęście też ma swoje znaczenie. Do nas nie uśmiechnęło się ono na początku, potem przy karnym, potem znowu my je mieliśmy, a w końcówce znowu Stomil. Tak bywa w futbolu i musimy być do tego przyzwyczajeni.

Dzisiaj graliście nie tylko typowo defensywnie, ale też zajmowaliście się kreowaniem gry.

Takie było założenie. Wiedzieliśmy, że Stomil gra głęboko cofnięty. Przez cały tydzień ćwiczyliśmy różne warianty, nie wszystko jeszcze wychodziło. Potrafiliśmy jednak stwarzać sytuację, choć brakowało wykończenia.

Przed wami bardzo ważny dla kibiców mecz – Zagłębie Sosnowiec.

Dzisiaj jeszcze w głowach mecz ze Stomilem, ale od niedzieli na pewno będziemy myśleć już o Zagłębiu. Wiemy jaki mecz nas czeka i przede wszystkim dla tych kibiców, którzy jeżdżą za nami i dają niesamowite wsparcie. Ja słyszałem różne rzeczy o kibicach w GieKSie, ale na tę chwilę zachowują się fenomenalnie i w środę zrobimy wszystko, aby byli zadowoleni.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*