Kamiński: Te 6 spotkań traktujemy jak derbowe mecze

Dodano przez Błażej | 29 kwietnia 2017 21:01
Licznik odwiedzin: 1903

Po spotkaniu z Tychami z dziennikarzami porozmawiał jeszcze Mateusz Kamiński. Co miał do powiedzenia nasz obrońca przeczytacie poniżej.

Kamiński: Cieszę się, że wygraliśmy to spotkanie, strzeliliśmy bardzo ładne bramki. Ja jako obrońca cieszę się z zera z tyłu bo za dużo bramek traciliśmy w ostatnich meczach. Nasza gra nie była dziś tak dobra jak w niektórych wcześniejszych spotkaniach, ale dziś nie zabrakło nam walki. Kontuzja? Myślę, że wszystko będzie w porządku do kolejnego spotkania. Obrona? Na treningach ćwiczymy rózne ustawienia, jesteśmy na to przygotowani. Wydaje mi się, że rywale dziś nie stworzyli sobie dużej ilości okazji. Wszystkie błędy będziemy analizować, ale te sytuacje, które były to Nowak stoi w bramce by nam pomagać. Derbowe mecze? Nie trzeba nas specjalnie motywować, teraz pozostałe spotkania będą dla nas jak derby. Musimy grać o 3 punkty by w czerwcu cieszyć się z wiadomo czego.

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. bce — 29 kwietnia 2017 @ 21:35

    Kamyk ma racje każde spotkanie teraz są jak derby.
    Oby chopie ci zdrowie dopisało.
    Powodzenia

 

Dodaj komentarz

*