Kamiński: Zdominowaliśmy Sandecję

Dodano przez Shellu | 30 września 2012 01:45
Licznik odwiedzin: 883

Po meczu w Nowym Sączu rozmawialiśmy ze stoperem GKS Katowice – Mateuszem Kamińskim. GKS w tym spotkaniu gola nie stracił.

Po ostatnim meczu z Polonią Bytom byliście krytycznie oceniani, ale dzisiaj pokazaliście, zwłaszcza w drugiej połowie, co to dyscyplina taktyczna. Skąd taka zmiana?

W każdym meczu staramy się dać z siebie wszystko, nie zawsze to wychodzi, ale dzisiaj to załapało. Pierwsza połowa była dosyć wyrównana, ale w drugiej już zdominowaliśmy Sandecję i mieliśmy kontrolę na boisku.

Jeśli chodzi o twoją osobę: bardzo dobry mecz w Bydgoszczy, później Flota – twoje błędy, troszkę słabiej to wyglądało, dzisiaj znowu nieźle. Takie wahania formy masz. A jak ty czujesz, w jakiej formie jesteś?

To pierwsza taka runda, w której w miarę regularnie gram od półtora roku. Nie każdy mecz wychodzi, staram się jak najlepiej, no ale nie zawsze to wychodzi.

Myślisz, że dzisiejszy mecz jest dobrym prognostykiem, żeby zacząć dobrze grać?

Mam nadzieję, starać się będziemy, a czy to będzie tak wyglądać to już boisko zweryfikuje.

Jak z kwestią presji, bo ostatnio byliście krytykowani przez kibiców, a tutaj akurat bez kibiców, a jednak sobie poradziliście?

Nie wiem, czy to jest presja. Każdy wychodzi na boisko, mamy problemy jakie mamy, każdy wie jak jest w GieKSie. Staramy się wyjść na boisko i o wszystkim zapomnieć, walczyć na całego. Dziś się udało, mecz wygraliśmy, zero z tyłu co bardzo cieszy, oby u siebie teraz z Tychami zdobyć trzy punkty.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*