Katowicka nowa miotła? Media o meczu Sandecja-GKS

Dodano przez Witek | 31 października 2014 09:30
Licznik odwiedzin: 1354

Przed dzisiejszym meczem Sandecja Nowy Sącz – GKS Katowice media w dużej liczbie doniesień zastanawiają się czy efekt nowej miotły będzie widoczny również w przypadku Artura Skowronka.

Zapraszamy do przeczytania fragmentów doniesień:

 

sportowefakty.pl – Katowicka nowa miotła?

[…] Od środy trenerem czterokrotnego wicemistrza Polski jest Artur Skowronek, który zastąpił Kazimierza Moskala. W Katowicach liczyli na coś więcej, a po 14 meczach GKS zajmuje ósme miejsce z dorobkiem 20 punktów, więc postanowiono coś zmienić.

[…] Po sporych zawirowaniach w Nowym Sączu, drużyna wciąż szuka swojej tożsamości, ale z miernym skutkiem. W czterech poprzednich meczach biało-czarni wygrali tylko raz, z Chrobrym Głogów, a trzy punkty wydarli w ostatnich czterech minutach potyczki. W poprzedniej kolejce ulegli 1:4 Olimpii Grudziądz i zajmują dopiero 15. miejsce w tabeli.

[…] GKS Katowice też potrzebuje punktów, jak tlenu. W ostatnich pięciu meczach ekipa ze Śląska wygrała tylko raz, ze Stomilem Olsztyn, będzie zatem mocno zmotywowana i nastawiona na zwycięstwo.

 

Piotr Stach: Chcemy atakować i strzelać bramki

Sandecja Nowy Sącz w meczu 15. kolejki I ligi zmierzy się z GKS-em Katowice. Zespół gospodarzy zamierza zagrać ofensywnie i tego samego spodziewa się po rywalu.

 

dziennikzachodni.pl – Artur Skowronek debiutuje

[…] W ostatnich jesiennych meczach musimy nadrobić dystans do czołówki – takie zadanie przed nowym trenerem GKS Katowice, Arturem Skowronkiem, postawił prezes Wojciech Cygan. Pierwszy etap pościgu już w piątkowy wieczór: szkoleniowiec GieKSy zadebiutuje w wyjazdowym spotkaniu z Sandecją Nowy Sącz.

Jesienią katowiczanie na wyjazdach grają bezkompromisowo: w sześciu meczach zanotowali trzy zwycięstwa i trzy porażki. Generalnie prezentują się jednak lepiej niż u siebie.
sandecja.com.pl – Sandecja – GKS Katowice, piątek godz. 18
U naszych piłkarzy można wyczuć bojowe nastawienie przed starciem z GKS-em Katowice. Mecz 15. kolejki zostanie rozegrany w piątek, a do pełni sił wrócił już obrońca Dawid Szufryn.
[…] Trener Piotr Stach nie jest zwolennikiem piłkarskich podchodów i w poprzedniej potyczce nakazał swoim zawodnikom grać otwarty futbol. W tym przypadku to się nie sprawdziło, ale inaczej może być w piątek. Gracze Sandecji są mocno zdeterminowani.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*