Kibice: Piękne zakończenie rundy

Dodano przez Shellu | 28 listopada 2016 18:25
Licznik odwiedzin: 1267

GieKSa wygrała i… Chrobrego pokonała 🙂 Nic dziwnego, że kibice są zadowoleni z tego wyniku, jak i całej jesieni. Zwracają również uwagę na błędy, ale najważniejszy jest właśnie wynik – a ten jest do przodu!

Gregg
Bardzo dobra pozycja startowa na wiosne, strata jednego punktu zaledwie do lidera stawia nas w bardzo komfortowej sytuacji. Teraz pora na Darka Moti. Prezes rowniez zapowiedział ze transfery będą a rozmowy juz są dawno prowadzone. Nic nie spieprzyć i wrócimy tam gdzie nasze miejsce.

nouzie
Piekny mecz na zakonczenie rundy. Sporo emocji, ale Fosa dal nam dzis bardzo wazne zwyciestwo. Sporo bledow z jednej i z drugiej strony, ale to teraz juz niema narazie znaczenia.Czekamy na transfery… i na Ekstraklase… ktora jest juz coraz blizej!!

Homer
Najważniejsze trzy punkty choć styl momentami pozostawiał dużo do życzenia.
Bardzo dużo błędów dziś w defensywie, a jeszcze niedawno potrafiliśmy przez cały mecz nie dopuścić przeciwnika do sytuacji bramkowej, nie wiem co tam się w głowach poprzestawiało, że tak nerwowo i niepewnie od pewnego czasu.
Abramowicz nam dziś wybronił te trzy punkty bo spokojnie do przerwy mogło być 0:2 dla gości.

artek
Bardzo ważne 3 punkty.
Teraz wszyscy po karnety i na wiosne stawiamy kropke nad i.

SylweK
Udało się wygrać, ale było ciężko. Nie wiem czy przy nieuznanym golu był faul.
Torman kolejny dobry występ, poza wykopem przy którym się poślizgnął. Za to Praznovski trzyma formę, jak co szpil coś musi zdupić, jeszcze idiotyczna żółta kartka bo ciężko wyrzucić aut i trzeba czekać na Alana, zresztą Pielorz i reszta go opieprzyli za to…

Antek_Antuan
Wygrali i tylko to się liczyło. Praznovski zawsze jakiegoś kwiatka musi zaliczyć.
Do zobaczenia na wiosnę, wtedy prawdziwy pokaz siły 🙂

marcinGieKSa
Dobrze ze ta runda sie konczy bo widac ze dostali lekkiej zadyszki.teraz wszystko w rekach działaczy(2-3 konkretne wzmocnienia) i pracy Brzeczka.Jesli wsszyscy beda ciagneli ten wozek w kierunku ekstraklasy wtedy ten awans bedzie.

Sawio Mikołów
Szkoda ostatnich porażek, ale liczę na 2 – 3 głośne transfery – tego nam trzeba. Skoro walczymy o awans trzeba zwiększać poziom. Jeśli by się udało awansować, to poziom Ekstraklasy na chwilę obecną jest dla nas jest za wysoki…spadek murowany. Dlatego dawać dobre transfery.

Bartek84
Mecz wygrany dzięki fantastycznym obronom Abramowicza. Klasa światowa. Zejdler słabo ale tłumaczy go łękotka. Prokic daremny. Obrona niepewnie, za dużo tiki taki, czasami po prostu trzeba wyjebać w pizdu. Piękne zakończenie rundy.

Fjodor1964
Charakter – JEST! Ambicja – JEST! Moje życie skrócone o kolejne kilka dni – JEST 🙂 Po raz kolejny nasi piłkarze „zrobili nam ręcznych”…

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*