Kibice upominają się o hokej

Dodano przez Karol | 26 grudnia 2015 09:30
Licznik odwiedzin: 2470

Tydzień temu Katowice gościły Euro Ice Hockey Challenge – towarzyski turniej hokejowy. Rywalami reprezentacji Polski były drużyny Francji, Kazachstanu i Włoch. Mecze rozgrywane były w Satelicie, nie było więc żadnym zaskoczeniem, ze największą grupę wśród kibiców stanowili GieKSiarze.

Hokeiści w biało-czerwonych barwach podczas wszystkich trzech swoich meczów mogli liczyć na gorący doping. Poza hasłami zagrzewającymi ich do walki, z trybun płynęły także okrzyki przypominające o tym, kto jest gospodarzem obiektu. W trakcie ostatniego meczu turnieju na trybunach pojawił się wymowny transparent, skierowany do obecnego na nim Prezydenta Katowic: „Panie Krupa, chcemy powrotu sześciokrotnego Mistrza Polski”. Jego autorzy oraz pozostali katowiccy fani hokeja wyrażali nadzieję, że przy tworzeniu wielosekcyjnego klubu nikt nie zapomni o najbardziej utytułowanej sekcji w historii GieKSy. Pewne nadzieje można wiązać z wypowiedzią Prezydenta Krupy, której udzielił telewizji ComTV. Stwierdził on, że należy popatrzeć na nowo na przyszłość hokeja w Katowicach, wspominając równocześnie o GKS-ie jako o klubie posiadającym duże tradycje.

 

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*