dodano przez: Błażej | Piłka nożna | sobota 11 Maj 2019 19:41

Spotkanie z Wartą było ostatnim wyjazdem w sezonie 2018/19. Katowiccy kibice zameldowali się na obiekcie Warty w nadkomplecie (450 osób) i głośnym dopingiem pomagali piłkarzom w zdobyciu punktów. Zobaczcie, jak wyglądał doping okiem naszej kamery.

[DOPING] Przegrany mecz o „6 punktów”

dodano przez: jaska | Piłka nożna | poniedziałek 6 Maj 2019 03:29

W piątkowy wieczór przyszło naszej GieKSie zmierzyć się z faworyzowaną Mielecka Stalą. Niestety przegrywamy ważny mecz i nadal balansujemy nad miejscem spadkowym. Zapraszamy na skrót z dopingu z tego meczu.

[KULISO – DOPING] Głośny doping na pustym stadionie

dodano przez: Błażej | Piłka nożna | wtorek 30 Kwiecień 2019 15:05

Przedstawiamy Wam kulisy oraz doping z wyjazdowego spotkania z Garbarnią Kraków, które zostało rozegrane na stadionie Wisły Kraków. Katowiczanie wygrali spotkanie 2:0, dzięki czemu nieco ponad 200-osobowa grupa katowickich kibiców mogła głośnym dopingiem podziękować za wygraną przybliżającą nas do utrzymania. Zobaczcie, jak ten mecz oraz doping wyglądał okiem kamery.

[DOPING] Uśpiony Blaszok

dodano przez: Błażej | Piłka nożna | czwartek 25 Kwiecień 2019 12:13

Przedstawiamy wam doping ze środowego spotkania, w którym GieKSa zmierzyła się ze Stomilem Olsztyn. Doping tego dnia na Blaszoku momentami przypominał grę piłkarzy. Nie może to dziwić, szczególnie w sytuacji, gdy po raz kolejny nie wygrywamy u siebie.

[DOPING] Powrót na szlak z kibicowskim rekordem w Niecieczy

dodano przez: Błażej | Piłka nożna | niedziela 21 Kwiecień 2019 08:59

W Wielką Sobotę w Niecieczy pojawiło się 366 kibiców GieKSy, którzy wybrali się na wyjazd po jednomeczowej karze za spotkanie w Opolu. Był to nasz wyjazdowy rekord na kameralnym stadionie w Gminie Żabno. Zobaczcie jak wyglądał doping naszych kibiców.

[DOPING] Szczęśliwy remis

dodano przez: jaska | Piłka nożna | wtorek 9 Kwiecień 2019 00:32

W słoneczne, niedzielne popołudnie GieKSa zmierzyła się z Chrobrym Głogów. Mecz o „6 oczek” skończył się podziałem punktów. Pogoda sprzyjała wyjściem z rodziną/bliskimi do parku, a niżeli na stadion i oglądaniu słabego widowiska.

[DOPING] 03.04.2019 GKS Katowice – Chojniczanka Chojnice

dodano przez: jaska | Piłka nożna | piątek 5 Kwiecień 2019 04:58

W środowe popołudnie, do Katowic przyjechała drużyna z Chojnic. Mimo późnej godziny rozgrywania meczu i przy dobrej pogodzie frekwencja przy Bukowej 1 nie powalała na kolana. Zapraszamy na film z dopingu.

[DOPING] Odra Opole – GKS Katowice

dodano przez: jaska | Piłka nożna | środa 3 Kwiecień 2019 00:00

Zapraszamy na doping z sobotniego wygranego meczu w Opolu. Przepraszamy za opóźnienie i jakość filmu.

[DOPING] Z Jastrzębia wracamy z tarczą

dodano przez: jaska | Piłka nożna | poniedziałek 18 Marzec 2019 00:52

W sobotnie popołudnie przyszło naszym piłkarzom zmierzyć się w Jastrzębiu z miejscowym GKS-em. Kibice GieKSy wykorzystali pełną pulę biletów. Mimo niekorzystnej pogody doping był na przyzwoitym poziomie, nie zabrakło też „wymiany uprzejmości” z kibicami Jastrzębia oraz podziękowań dla piłkarzy za ambitną grę.

[DOPING] Brutalne przywitanie rundy wiosennej na Bukowej

dodano przez: jaska | Piłka nożna | poniedziałek 11 Marzec 2019 00:13

Niestety piłkarze GieKSy nie popisali się i przegrali w słabym stylu z faworytem do awansu Rakowem Częstochowa. Na wielki plus za to zasługują sympatycy z Blaszoka. Kibice zapełnili trybunę centralną w dobrej liczbie, przygotowali oprawę na 55-lecie klubu i żywiołowo dopingowali zawodników. Po meczu odbyła się „rozmowa wychowawcza”. Efekty tej rozmowy zobaczymy już niebawem w […]

Znów pamiętaliśmy o Górnikach z Wujka

dodano przez: Marcin | Społeczne | poniedziałek 17 Grudzień 2018 17:39

Wczoraj miały miejsce uroczystości upamietniające pacyfikację strajku w Kopalni Wujek w 1981 roku. Kibice GieKSy z Brynowa powiesili w tej dzielnicy 5 okazjonalnych transparentów mających przypominać mieszkańcom, co zdarzyło się w Brynowie 37 lat temu. Na popołudniowych uroczystościach obecnych było ponad 100 kibiców GieKSy. Niestety jak to często w ostatnich latach pod „Wujkiem” bywa – […]

[DOPING] Dwa remisy przed przerwą zimową

dodano przez: jaska | Piłka nożna | czwartek 6 Grudzień 2018 00:34

Nasza GieKSa, meczami u siebie z ŁKSem Łódź i Sandecją Nowy Sącz, zakończyła nieudaną rundę jesienną. Miejmy nadzieję, że „panowie piłkarze ” po przerwie obudzą się z zimowego snu i będą piąć się w górę tabeli, aby utrzymać ligowy byt. GKS Katowice – ŁKS Łódź GKS Katowice -Sandecja Nowy Sącz

[DOPING] Klimat derbów zachowany na trybunach

dodano przez: Błażej | Piłka nożna | niedziela 25 Listopad 2018 00:09

Przedstawiamy wam filmik z dopingu GieKSy na sobotnim meczu w Tychach. Katowiczanie zjawili się w 700-osobowej grupie. Jak wyglądał doping w sektorze, obejrzycie poniżej.

[DOPING] „Słoniki” wygrywają rzutem na taśmę

dodano przez: jaska | Piłka nożna | niedziela 30 Wrzesień 2018 23:09

Kibice GieKSy po meczu pucharowym z Pogonią Szczecin, mieli duże nadzieje na przełamanie ligowej złej passy i zdobycie 3 pkt z Termaliką Nieciecza. Pomimo dobrego dopingu znowu piłkarze przegrali spotkanie w lidze.

[DOPING] Szczęście sprzyja GieKSie

dodano przez: jaska | Kibice-video | piątek 28 Wrzesień 2018 05:59

Środowy pucharowy mecz z Pogonią Szczecin przysporzył kibicom GieKSy niemałych emocji. Bohaterami tego meczu zostali młodzi zawodnicy oraz bramkarz Krzysztof Baran. Zapraszamy na obszerna relację z Blaszoka. 1 połowa 2 połowa/dogrywka/karne