Kibice zmobilizowani na derby!

Dodano przez Marcin | 21 października 2017 11:30
Licznik odwiedzin: 5164

Po wielu latach pierwszoligowej szarzyzny, zbierania łomotu od drużyn z miejscowości mniejszych niż Osiedle Tysiąclenia w Katowicach, notorycznych porażek w pierwszej rundzie Pucharu Polski, w końcu czeka nas prawdziwy piłkarski spektakl, derby z odwiecznym rywalem z Chorzowa. Choć żadnego GieKSiarza nie trzeba namawiać do udziału w niedzielnym meczu to w Katowicach i okolicach trwa budowanie atmosfery święta!

Kibice GieKSy na to spotkanie zaczęli mobilizować się po inwazji na Bytów, gdzie zjawiło się nas ponad 700 osób! Wiele naszych dzielnic i fan-clubów została oklejonych specjalnymi plakatami przygotowanymi przez klub:

W sieci królują dwie zapowiedzi wideo:

 

Oprócz tego nie zabrakło typowo kibicowskich mobilizacji i transparentów, zwłaszcza na terenach, gdzie również są kibice Ruchu:

Nie zabrakło również haseł może nie do końca ładnych i kulturalnych, aczkolwiek adekwatnych do rangi spotkania…

Ciekawostką jest fakt, że pierwszy raz od dawna w ramach mobilizacji powstał nawet utwór muzyczny! 🙂

Na koniec komunikat od Ultras GieKSa’03:

Mecz na który czekaliśmy lata już w najbliższą niedzielę. Kilka spraw organizacyjnych.

Jeśli ktoś chce sobie przyjść na Blaszok pooglądać mecz to niech lepiej zostanie w domu!

W tym dniu nie ma żadnej taryfy ulgowej dla kogokolwiek!

Lecimy z dopingiem od pierwszej do ostatniej minuty meczu!

WAZNA INFORMACJA!

WSZYSCY MAJA BYC NA BLASZOKU NA 15 MINUT PRZED MECZEM

UBRANI NA CZARNO I Z SZALEM W DŁONI!!

PRZEKAZUJCIE TA INFORMACJE WSZYSTKIM, KTÓRZY BEDA NA MECZU!

NA TYM MECZU ODKŁADAMY ŻÓŁTE KOSZULKI, UBIERAMY CZARNE RZECZY ORAZ BIERZEMY ZE SOBĄ SZALIK!!!

Przypominamy aby nie bawić się elementami oprawy, nie skakać na płot i nie niszczyć elementów oprawy, słuchać poleceń gniazdowych i chłopaków z naszej grupy.

Nie przychodźcie na mecz przed samym rozpoczęciem, FC tego dnia przyjadą trochę wcześniej i kolejki do wejścia będą spore,także przekazujcie wszystkim żeby tego dnia na mecz wybrali się wcześniej!

Ponad to przed meczem nie stoimy pod stoiskiem z wusztami a czekamy na Blaszoku. W tak ważnym meczu nie możemy sobie pozwolić by Blaszok miał jakiekolwiek puste miejsca od pierwszego do ostatniego gwizdka!

Koniec z lamentowaniem, koniec ze smutami, koniec z rzucaniem wzajemnie sobie do gardeł! Tym razem ramie w ramie, jeden obok drugiego zapierdalamy z dopingiem pełne 90 minut i niesiemy naszych pilkarzy po zwyciestwo z niebieskimi kuRwami!!

WSZYSCY NA CZARNO I Z SZALIKAMI!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*