Kibicowskie środy na GieKSa.pl

Dodano przez Błażej | 11 lipca 2018 15:38
Licznik odwiedzin: 1417

Za niespełna 1,5 tygodnia piłkarze wracają na I ligowe boiska, kibice na I ligowe trybuny a my do relacji tego co się dzieje wokół GieKSy.  Przerwa letnia była bardzo krótka a kto wie czy od czasów wejścia do I ligi nie była to najkrótsza przerwa w naszej historii.

Po krótkiej przerwie nasza redakcja wraca do intensywniejszej pracy. Na początek to co najważniejsze czyli piłka a potem najgorętszy okres to ten jesienny gdzie do relacji dołączą inne sekcje – siatkówka oraz hokej. Będziemy się starać pisać o szachach, kibicach stadionie. Będziemy omawiać najważniejsze sprawy w podcascie Trójkolorowa Połowa.

Niedawno daliśmy ogłoszenie o naborze do redakcji licząc na to, że zgłoszą się osoby, które będą chciały nam pomóc w przygotowaniu newsów. Póki co zgłosiły się do nas 2 osoby. Jak na taki nabór to i tak dużo bo szczerze mówiąc nie spodziewaliśmy się dużego zainteresowania. Niestety z roku na roku widać słabnące zaangażowanie ludzi, którzy mogliby pomóc i chcieliby to robić. Z jednej strony to rozumiem – pracujemy za darmo, każdy ma swoje życie i może poświecić swój czas na coś innego. Nie obrażamy się tylko robimy swoje.  Zaczynając kolejny sezon w I lidzie i kolejny w naszej kibicowskiej „karierze” na GieKSie chcemy dalej robić swoje. Mamy kolejne pomysły na to by się rozwijać, by przygotowywać coraz to lepsze newsy i w jeszcze szerszym zakresie opisywać to co dzieje się w klubie. Jak nam to wyjdzie tego nie wiemy na ten moment.

Czasem wewnątrz redakcji żartujemy, że jesteśmy czasem w środku jak ta GieKSa piłkarska. Jak to mówi trener Paszulewicz „ Mamy swoje słabe strony, które musimy maskować” – wiemy, czego nam brakuje i co można by poprawić, ale czasem nie jesteśmy w stanie pewnych spraw przeskoczyć. W nowym sezonie zmieniliśmy nieco formę niektórych newsów, pojawią się nowe, niektóre te słabo czytane a przy których jest za dużo roboty wypadły z rozpiski.  Zmiany dla stałych czytelników mogą być widoczne. Ci, którzy zaglądają od czasu do czasu pewnie nie dostrzegą tego co przygotowaliśmy.

A teraz jako kibice przedstawiamy wam jedną z nowości, którą chcemy wprowadzić od nowego sezonu. Środowe felietony, newsy, materiały oddajemy w 100% kibicom. Chcemy byście do nas pisali, chcemy byście podsyłali swoje materiały, przemyślenia dotyczące GieKSy oraz tego co wokół niej się dzieje.

 Czytamy wasze komentarze i są tam osoby, które dużo wnoszą do naszej społeczności np. Irishman, Mecza. Widzimy, że macie swoje wnioski, swoje przemyślenia. Nie zawsze się będziemy zgadzać, ale to nie znaczy, że wasze stanowisko nie może być początkiem fajnej dyskusji. Nasza strona jest otwarta dla was i dla całej społeczności. Zależy nam na tym by poznać wasze zdanie. Wszelkie teksty, linki do video itp. Możecie wysyłać na meila gieksainfo(małpa)gmail.com

Zaczynamy już za tydzień na trzy dni przed inauguracją a potem widzimy się na stadionie.

 

 

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Mecza — 11 lipca 2018 @ 18:31

    Panowie wytrwałości życzę i dzięki że jesteście. Wykonujecie super pracę, oby szybko w ekstraklasowej otoczce. Pozdrowienia.

 

Dodaj komentarz

*