Dodano przez Jas | 31 marca 2012 17:12
Licznik odwiedzin: 1398
MKS Lędziny

MKS Lędziny

Pomimo bardzo ciężkich warunków spotkania, które spowodowane były siarczystą ulewą, o której wspominaliśmy już wcześniej rezerwy GKS-u Katowice pewnie wygrały wyjazdowe spotkanie z MKS-em Lędziny 3-0. Wynik meczu otworzył w 36 minucie Piotr Plewnia, który strzałem z 18 metrów trafił w samo okienko bramki rywali. Na kolejnego gola trzeba było poczekać aż do drugiej części spotkania, kiedy to w 74 minucie Kowalczyk podwyższył wynik strzelając do pustej bramki. Wynik spotkania ustalił Dawid Jarka wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem MKS-u Lędziny.

To już trzynaste zwycięstwo rezerwowej drużyn GieKSy w tym sezonie, dzięki czemu po 17 kolejkach plasujemy się na pierwszym miejscu w tabeli okręgówki (grupa: Katowice I). MKS Lędziny przed tą kolejką znajdował się na siódmym miejscu z dorobkiem 24 punktów.

MKS Lędziny – GKS II Katowice 0-3 (0-1)
Bramki: Plewnia, Jarka i Kowalczyk.

GKS II Katowice: Wiśniewski – Warzynkiewicz, Ryś, Kamiński, Kaciczak – Kowalczyk (85. Dębski), Plewnia, Kędzierski (75. Banaś), Wołkowicz – Kurtysiak (46. Steleblak), Jarka.