Kolejne aukcje dla Oli Mirowskiej

Dodano przez kosa | 15 marca 2018 07:42
Licznik odwiedzin: 1485

Od ponad miesiąca pomagamy żonie naszego kibica. Ola Mirowska potrzebuje niecałych 100 tys. złotych, by przejść operację w Barcelonie. Cała akcję rozpoczęliśmy tutaj.

Przez ten czas w projekt zaangażowali się wszyscy ludzie związani z GieKSą (i nie tylko). Mieliśmy zbiórki meczowe, aukcje i dedykowane akcje. Dziś przedstawiamy Państwu porcję kolejnych licytacji. 

Wylicytować można koszulkę Grzegorza Goncerza z autografami zawodników GieKSy (kliknij tutaj, aktualna cena 214,50 złotych), koszulkę bramkarską Macieja Wierzbickiego (kliknij tutaj, aktualna cena 108,50 złotych), koszulkę Banika Ostrava z autografem…  Jaromira Nohavica (kliknij tutaj, aktualna cena 127,50 złotych) oraz koszulkę siatkarskiej drużyny ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wraz z autografami zawodników (kliknij tutaj, aktualna cena 50 złotych). Wszystkie aktualne aukcje znajdują się tutaj.

Kilka dni temu zakończyła się także licytacja koszulki reprezentacji Polski z autografem Łukasza Piszczka. Została ona zlicytowana za 540 złotych!

  1. Wejdź na stronę https://zrzutka.pl/hvzugj i przelej jak najwięcej pieniędzy. Nie czekaj na wieczór, czy bliżej nieokreślone jutro. Zrób to po prostu teraz i pomóż!

  2. Udostępnij ten wpis, gdzie tylko się – Facebook, Twitter itd. Powiedz o zbiórce swoim znajomym. Razem możemy więcej!

  3. Polub i PROMUJ fanpage, na którym będzie pojawiać się więcej szczegółów odnośnie akcji.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*