Kolejne kadrowe zmiany w GKS-ie Katowice. Przegląd doniesień mass mediów.

Dodano przez Witek | 27 czerwca 2016 10:50
Licznik odwiedzin: 2001

Zapraszamy do przeczytania fragmentów doniesień mass mediów, z ubiegłego tygodnia, na temat GieKSy:

 

 

sportowefakty.wp.pl – Kolejne kadrowe zmiany w GKS-ie Katowice

 

W kadrze GKS-u Katowice doszło do kolejnych zmian. Po roku gry ze śląskim klubem żegnają się Bartosz Iwan i Filip Burkhardt. Nowym graczem GieKSy został za to Paweł Mandrysz.

[…] Z kolei nowym graczem śląskiego klubu został Paweł Mandrysz. 18-latek poprzedni sezon spędził w II-ligowym ROW-ie Rybnik, gdzie w 32 meczach strzelił 6 goli. Mandrysz podpisał z GKS-em dwuletni kontrakt.

 

Tomasz Foszmańczyk zagra w GKS Katowice

 

Tomasz Foszmańczyk opuścił niedawno Bruk-Bet Termalikę Nieciecza i w nowym sezonie będzie kontynuował karierę w I lidze. Jego nowym pracodawcą został GKS Katowice.

Doświadczony pomocnik trafił do klubu z Górnego Śląska na dwa lata, a kontrakt zawiera opcję przedłużenia o kolejny rok.

Przez trzy ostatnie sezony Tomasz Foszmańczyk przywdziewał barwy Bruk-Bet Termaliki Nieciecza. 30 czerwca wygasła jego umowa i obie strony nie zdecydowały się na podpisanie nowej.

 

 

katowickisport.pl – Sześciu nowych zawodników na premierowych zajęciach GieKSy

 

[…] Katowiczanie wrócili w czwartek po południu do zajęć. Na premierowym treningu pojawili się nowo zakontraktowani zawodnicy, a więc bramkarz Sebastian Nowak i pomocnik Tomasz Foszmańczyk (obaj poprzednio Termalica Bruk-Bet Nieciecza), obrońcy Damian Garbacik (Chojniczanka) i Dawid Abramowicz (Puszcza Niepołomice), a także prawoskrzydłowy Paweł Mandrysz (ROW 1964 Rybnik) i pomocnik Andreja Prokić (Stal Mielec).

[…] Po okresie wypożyczenia do klubu z Bukowej wrócili też pomocnicy: Sebastian Szombierski z Karpat Krosno i Kamil Bętkowski, który rozgrywał mecze w Nadwiślanie Góra. Ten drugi jednak obecnie wraca do zdrowia po kontuzji kolana.

 

 

gol24.pl – GKS Katowice pozyskał dwóch zawodników, m.in. „Iniestę z Niecieczy”

 

[…] Głównym rozgrywającym GieKSy w sezonie 2016/2017 ma być Tomasz Foszmańczyk, który ostatnie trzy sezonu spędził w Termalice Bruk-Bet Nieciecza. W barwach Słoników wywalczył awans do Ekstraklasy, w poprzednich rozgrywkach rozegrał 26 spotkań w najwyższej klasie rozgrywkowej, w których strzelił dwa gole. Teraz popularny „Iniesta z Niecieczy” znowu powalczy o awans, ale już w barwach GKS-u Katowice.
[…] Drugim nowym zawodnikiem jest Paweł Mandrysz, syn trenera Piotra i brat piłkarza Roberta. 18-latek ma za sobą pierwszy sezon w seniorskiej piłce, gdy był podstawowy graczem swojego zespołu. Dla ROW-u Rybnik wystąpił w 32 spotkaniach 2. ligi, w których zdobył 6 bramek. W drużynie z Katowic młody Mandrysz ma być jedną z opcji przy wyborze młodzieżowca.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*