Kolejny bramkarz w kadrze na obóz

Dodano przez StoczeK | 3 lutego 2018 09:54
Licznik odwiedzin: 1280

Dziś klub za pośrednictwem Twittera poinformował, że z zespołem do Side uda się Patryk Procek. 22-letni bramkarz przez ostatnie pół roku rozegrał 2 mecze w cypryjskim AS Ethnikós Áchnas. Pochodzący z Rybnika piłkarz kilka dni temu rozwiązał kontrakt z klub i dziś udał się z GieKSą do Turcji. Zawodnik przed cypryjskim AS Ethnikós Áchnas grał w ROW 1964 Rybnik i Skra Częstochowa.

zdjecie : ROW1964Rybnik.com

2 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Mecza — 3 lutego 2018 @ 17:48

    @KaTE – dużo prawdy, ale… zaczyna mi się podobać ta cisza, świadczy o tym że Bartnik ma wizję i chce spróbować coś zrobić a nie zarobić (on sam) na kolejnym transferze. Nowy bramkarz jest nam potrzebny, bo jak pisałem wcześniej hierarchia ustalona poprzez poprzednie sztaby wyglądała tak: Nowak-niby pierwszy, Abramowicz – niby drugi, Wierzbicki wieczny trzeci od 10 lat i przez kolejne 10 lat. To jest spadek po Panie Januszu Jojko, Wielki bramkarz ale wątpliwy trener.

  2. KaTe — 3 lutego 2018 @ 13:39

    Ciup, co za transfery! Szósty defensywny pomocnik i czwarty bramkarz! A ponoć Główka był super-talentem… Będą eksperymenty do października, a potem: nowy dyrektor, nowy trener, nowi asystenci, nowi zawodnicy… Biznes się kręci – tylko sensu nie widać

 

Dodaj komentarz

*