Kompletna kadra GieKSy spędzi 10 dni w Turcji

Dodano przez Karol | 12 lutego 2017 18:13
Licznik odwiedzin: 2466

Saga transferowa związana z pozyskaniem Armina Ćerimagicia dobiegła końca na niecałe 24 godziny przed wylotem GKS-u Katowice na obóz w Turcji. Dzięki temu okienko transferowe można uznać za zakończone. GieKSa w pełnym składzie udała się dziś do tureckiej miejscowości Side.

Powrót został zaplanowany na 22 lutego, a więc zgrupowanie potrwa 10 dni. Naszych piłkarzy czekają w tym czasie aż 3 mecze. Już we wtorek zagramy z Juventusem Bukareszt, a następnie w sobotę z Wołyniem Łuck. Dzień przed wyjazdem czeka GieKSę przedostatni z zaplanowanych na tę zimę sparingów, a rywalem w nim będzie Lokomotiv Tbilisi. Między powrotem do Polski a startem ligi GKS zagra jeszcze tylko z Chrobrym Głogów.

Poniżej przedstawiamy listę piłkarzy, dla których znalazło się miejsce w samolocie:
Bramkarze: Mateusz Abramowicz, Sebastian Nowak, Maciej Wierzbicki.
Obrońcy: Dawid Abramowicz, Alan Czerwiński, Adrian Frańczak, Damian Garbacik, Mateusz Kamiński, Oliver Praznovsky, Tomasz Wisio.
Pomocnicy: Armin Cerimagić, Sławomir Duda, Tomasz Foszmańczyk, Kamil Jóźwiak, Bartłomiej Kalinkowski, Paweł Mandrysz, Łukasz Pielorz, Andreja Prokić, Igor Sapała, Krzysztof Wołkowicz, Łukasz Zejdler.
Napastnicy: Grzegorz Goncerz, Mikołaj Lebedyński, Paweł Szołtys.

5 komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. Jurgen — 14 lutego 2017 @ 00:16

  Grzegorz Goncerz – obrońca
  Armin Cerimagić – napastnik
  Paweł Mandrysz – napastnik

 2. CIErPLIWY — 13 lutego 2017 @ 16:51

  Wisio podobno kontuzjowany?

 3. siVVy — 13 lutego 2017 @ 12:53

  Awans ? po co pompować balonik który i tak pęknie jeżeli klub nie poszedł za ciosem i nie wyłożył na stół konkretnych pieniędzy na transfery ? tylko biorą jakieś (niby) talenty i gościa 34 lata gdzie już jego najlepsza forma byla dawno ww Ceremagic hm ciągle kontuzja w Górniku nie powiem bo chłopak serce do gry ma i chęci ale podatny na kontucje więc czuje że bedzie lipa z nim 🙂 takie moje zdanie
  Pozdrawiam !

 4. luk — 13 lutego 2017 @ 12:28

  już nie przesadzajcie z tym Dudą znowu taki straszny nie jest a w momencie kiedy idziemy po awans lepiej mieć Dude na rezerwie niż jakiegoś małolta co sie zesra jak z blaszoka będzie lecieć kurwa mać GieKSa grać w 20 minucie mecz przy 0-0

 5. Jooo — 12 lutego 2017 @ 23:01

  Po chuj ten wolkowicz drewno i Duda czy on ma jakieś plecy ze siedzi w tej Gieksie czy może głębokie gardło bo już tego naprawdę nie rozumiem

 

Dodaj komentarz

*