[KONFERENCJA] Trenerskie podsumowanie

Dodano przez Błażej | 17 września 2016 21:30
Licznik odwiedzin: 2061

Poczytajcie, co mieli do powiedzenia trenerzy obu drużyn.

Brzęczek: Zanim dziś zaczęliśmy grać to już przegrywaliśmy 2:0. Za to doprowadzenia do remisu na trudnym wyjazdowym terenie słowa uznania dla chłopaków. Druga połowa do momentu zmarnowanego karnego to była nasza dobra gra, mieliśmy sytuacje by zdobyć bramkę. Po tym karnym w nasze szeregi wdarło się sporo nieodpowiedzialności. Dla mnie to był emocjonujący mecz, z dużą ilością sytuacji i mimo wszystko wracając do Katowic z jednym punktem również jesteśmy zadowoleni.

Tarasiewicz: Każdy widział, że ten mecz był dla nas ciężki, strzeliliśmy dwie piękne bramki a potem szybko straciliśmy. Pierwszą przyjmuje, bo była piłkarska z gry, druga i rzut karny to błędy w obronie, brak komunikacji i chyba nadgorliwość moich graczy. Tyle ile mogli moim zawodnicy to dali dziś na boisku. Patrząc po meczu na wynik to uznaje, że był to sprawiedliwy remis.

2 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. tomek — 19 września 2016 @ 10:11

    Panie trenerze posadz Pan Goncerza na ławie. Ten nieudacznik pozbawił nas 4 pkt. Jest bezproduktywny. Niech gra Lebedyński i Sobków.

  2. kibic bce — 18 września 2016 @ 16:34

    Pytanie do trenera. Co pan zrobi jak idzie sezon gryp zachorowan i wypadnie paru chopakow z podstawowego skladu za kartki kontuzje itp itd? Oli,Alan,Nowak,Gonzo, Lebek. Gdzie sa ci wychowankowie nasi ogrywani przez pana.
    Szoltys, Stanik, Duda i inni. Drugi sklad prawie nie istmieje. Trener Napierala nie umiejetnie prowadzi drugi sklad. Moze pan tak sie zainteresuje lub prezes Cygan. Jak mamy zapewnic sobie zaplecze dla 1-szego skladu? Jak dostaja co chwile baty.

 

Dodaj komentarz

*