Kowalczyk bliżej awansu, Sadzawicki z „debiutem” w Górniku

Dodano przez Błażej | 26 czerwca 2014 09:46
Licznik odwiedzin: 1426

W pierwszym meczu barażowym o awans do drugiej ligi Nadwiślan Góra wygrał 3:1 z Sokołem Ostróda. W zespole Nadwiślana zagrał Arkadiusz Kowalczyk, który po barażowych meczach powróci do GieKSy by walczyć o miejsce w składzie. Nasz zawodnik rozpoczął mecz bardzo dobrze, bo już po 8 minutach zaliczył bramkę. Kolejną dołożył w 37 minucie i gdy wydawało się, że będzie to wzorowy mecz Kowalczyka zawodnik zarobił dwie żółte kartki i wyleciał z boiska. Spotkanie rewanżowe odbędzie się 28 czerwca o godz. 17:00.

Informowaliśmy na naszej stronie, iż Dominik Sadzawicki rozpoczął treningi z Górnikiem Zabrze. Zawodnik zagrał 30 minut w sparingu z Tychami, w którym Górnik zremisował 1:1. Decyzja, co do ewentualnego transferu zawodnika jeszcze nie zapadła.