Kto zagra na Ludowym?

Dodano przez Shellu | 28 listopada 2015 18:44
Licznik odwiedzin: 1464

Skład GKS w meczu z Zagłębiem to pewna niewiadoma. Po pauzie kartkowej wraca Mateusz Kamiński, natomiast z powodu urazu wątpliwy jest występ Macieja Bębenka. Naszą uwagę zaprząta też pozycja dziesiątki.

W bramce stanie oczywiście Mateusz Kuchta, który nie puszcza bramek i jest jednym z architektów sporej ilości punktów ostatnio.

Na prawej obronie zagra Alan Czerwiński. Wobec prawdopodobnej absencji Macieja Bębenka i wszelkich przetasowań z tym związanych – możliwy jest powrót Rafała Pietrzaka na lewą obronę. My wolelibyśmy jednak aby wystąpił tu Adrian Frańczak, a Rafał w pomocy.

W środku obrony wracający po kartkach Mateusz Kamiński i Oliver Prażnovsky.

Jeśli Rafał wystąpiłby na lewej pomocy, trzebaby było nieco pokombinować z prawą. Możliwy jest tu występ Krzysztofa Wołkowicza lub Pawła Szołtysa. Tym razem postawimy na Wołka.

Jako defensywni Łukasz Pielorz i Sławomir Duda, który powrócił do składu w Suwałkach. Jako ofensywnego możemy się spodziwać kogoś z trójki Bartosz Iwan, Filip Burkhardt, Wojciech Trochim. Trener w Suwałkach bardzo chwalił tych dwóch ostatnich, jako rezerwowych. Być może więc któryś z nich pojawi się zamiast Ajwena. Stawiamy na Burego.

Z przodu oczywiście Grzegorz Goncerz. Miejmy nadzieję, że jeszcze raz pokaże swoją skuteczność.

Przewidywany skład na Zagłębie:
Kuchta – Czerwiński, Kamiński, Prażnovsky, Frańczak – Wołkowicz, Duda, Pielorz, Burkhardt, Pietrzak – Goncerz

4 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. ula — 30 listopada 2015 @ 21:02

  poza tym przy drugiej bramce po tym jak kuchta próbował blokować strzał to co Kuchta zrobił?A no wykonał dwa kroki do przodu i co?Został przelobowany,więc grzeczniej do mnie pisz,a nie z tekstem do mnie”nie pierd.l głupot,ja widziałam mecz,więc oczywiście możesz mieć inne zdanie,ale uważaj trochę na słowa

 2. ula — 30 listopada 2015 @ 20:44

  Do Mateo:Dla mnie Dobroliński nie jest przeciętniakiem,jesli by tylko trener regularnie na niego stawiał,to byś zmienił o Rafale zdanie

 3. Mateo — 29 listopada 2015 @ 10:59

  ula@ Wróć do garów a nie pir.,dol jak Kuchcik pusci 5 bramek i wygrsmy 6-5 to tez bedziesz sie domagala tego przecietniaka Dobrolinskiego??

 4. ula — 28 listopada 2015 @ 21:29

  zobaczymy,jak w meczu z Zagłębiem wypadnie Kuchta,ale niech mi tylko puści więcej niż jeden gol,to będe sie domagać tego,żeby Rafał wrócił do składu,jak wszyscy dobrze pamiętają,to Dobro wypadł nieźle,został nawet bohaterem meczu,pomimo puszczonego gola.Poczekamy,zobaczymy

 

Dodaj komentarz

*