Kto zagra z Wigrami?

Dodano przez Shellu | 30 lipca 2016 11:30
Licznik odwiedzin: 1909

GKS Katowice dzisiaj rozpoczyna kampanię, której efektem ma być awans do ekstraklasy. Rywalem Wigry Suwałki, a po meczu w Radomiu możemy spodziewać się wielu przetasowań. Raz, wracają zawodnicy, którzy z powodu kartek, kontuzji czy kwestii formalnych nie mogli grać z Radomiakiem, dwa – skład z meczu pucharowego spisał się po prostu bardzo słabo.

W bramce powinniśmy ujrzeć Sebastiana Nowaka. Zawodnik z doświadczeniem, także ekstraklasowym, powinien być numerem jeden w tym sezonie.

Na prawej stronie obrony powinien wystąpić Alan Czerwiński, który w Radomiu grać nie mógł, a na jego pozycji Mateusz Kamiński niespecjalnie wiedział jak się zachować. Kamyk zagra zapewne na stoperze i tam go chcemy oglądać. Partnerować mu powinien Oliver Prażnovksy, oczywiście jeśli będzie w stanie po urazie w Radomiu grać w tym meczu. Na lewej stronie Dawid Abramowicz – liczymy przede wszystkim na jego udział w ofensywie.

Na bokach pomocy liczymy na szybkich i przebojowych Andreję Prokića i przede wszystkim Pawła Mandrysza, który świetnie pokazał się z Banikiem Ostrava. W środku pomocy powinien wystąpić Łukasz Pielorz i… no właśnie. Tutaj spora niewiadoma. Być może zagra Sławomir Duda, być może Tomasz Foszmańczyk. Bartłomiej Kalinkowski niespecjalnie spisał się w Radomiu, ale może dostanie szansę zagrać przeciw swoim byłym kolegom?

W ataku liczymy na dobry początek Grzegorza Goncerza. Czas na 50. bramkę w barwach GieKSy – trzymamy kciuki!

Przewidywany skład na mecz z Wigrami:
Nowak – Czerwiński, Kamiński, Prażnovsky, Abramowicz – Mandrysz, Pielorz, Duda, Foszmańczyk, Prokić – Goncerz

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. roberto — 30 lipca 2016 @ 16:19

  Mi sie wydaje ze wyjdzie taki skład z wariantem z Sobkowem na szpicy.
  Nowak
  Czerwiński,Praznowski,Garbacik(Kamiński),Abramowicz
  Mandrysz,Pielorz,Foszmanczyk,Prokić,
  Goncerz
  Sobków

  Z Gonzem na szpicy to Foszmanczyk na 10 a Kalinkowski na defensywnym pomocniku!!

 

Dodaj komentarz

*