Kuliński: Kontrolowaliśmy te spotkanie

Dodano przez Błażej | 25 listopada 2017 19:55
Licznik odwiedzin: 2689

Po meczu porozmawialiśmy z wyróżniającym się graczem w GieKSie Rafałem Kulińskim. Co miał do powiedzenia nasz pomocnik poczytacie poniżej.

GieKSa.pl: Kolejny mecz w pierwszym składzie. Z trybun wyglądało to dobrze, ale wydaje się, że rezerwy zwłaszcza w ataku są duże?

Kuliński: Może trochę tak jest jeszcze, nie do końca chyba jeszcze oswoiłem się z tą pierwszą ligą bo to dopiero mój czwarty mecz w sezonie. Mam nadzieję, że w każdym kolejnym spotkaniu będzie lepiej. 

Kolejny mecz w którym dużo dajesz jeśli chodzi o przerzuty w różne sektory boiska. Są one kapitalne bo otwierają drogę do bramki pomocnikom. 

Na treningach staram się to robić cały czas by trenować. Staram się wykorzystywać swój atut w meczu. 

Czerwona kartka pomogła, ale Miedź zwłaszcza w końcówce pokazała, że będzie się liczyć w walce o awans. 

Ciężki mecz dzisiaj. Po czerwonej kartce mieliśmy za zadanie grać skrzydłami. W mojej ocenie kontrolowaliśmy to spotkanie nawet biorąc pod uwagę, że w końcówce cofnęliśmy się i graliśmy w obronie. Brakło nam drugiej bramki by zamknąć ten mecz szybciej. 

Dziś asysta ze stałego fragmentu gry. Dobrze to dziś wyglądało. 

Staramy się to trenować co tydzień i próbować nowych rozwiązań. Mamy wysokich zawodników i chcemy z tego zdobywać bramki. 

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Ruda — 27 listopada 2017 @ 10:33

    No widziałem ich trening. Słuchanie muzy w Boomboxie i robienie sobie jaj na treningu. A sam trening mieć w dupie.Powinni trenować tak jak w innych krajach. Dawać na treningach z siebie wszystko i się uczyć grać zespołowo.A później na meczach to powtarzać.No ale jak nie ma kto te gwiazdy przypilnować to lecą w bambuko.

 

Dodaj komentarz

*