M.Abramowicz: Dołożyłem dziś cegiełkę do wygranej swoją postawą

Dodano przez Błażej | 16 października 2016 00:48
Licznik odwiedzin: 1519

Poniżej możecie poczytać z najlepszym graczem meczu Mateuszem Abramowiczem. Zobaczcie co miał do powiedzenia na gorąco po spotkaniu nasz bramkarz.

GieKSa.pl Nasz były trener Rafał Górak mówił, że od dobrego  bramkarza oczekuje, że wybroni mu 3 mecze w rundzie. Dziś był jeden z tych meczów dla Ciebie?

M.Abramowicz: Skromnie powiem, że ja dokładam tylko cegiełkę. Drużyna wygrała i cała drużyna broni wyniku. To jest najważniejsze dla nas, że wygrywa kolektyw.

Dołożyłeś cegiełkę, ale dziś to raczej była solidna cegła bo parę interwencji po strzałach graczy Sandecji było klasowych.

Od tego jestem, bramkarz nie może być tylko od wykopów czy łapania dośrodkowań. Muszę pomóc drużynie w trudnych momentach i dziś mi się udało. Wracamy szczęśliwi do Katowic.

Ciężki był to chyba mecz dla Ciebie bo pod bramką raz po raz się kotłowało

Wiedzieliśmy gdzie przyjeżdżamy, ja mimo tego, że jestem pierwszy raz tutaj wiedziałem, że Sandecja ma doświadczonych zawodników, którzy dobrze grają w piłkę. Trzeba być skupionym w takim meczu,  dużo ludzi dziś przyszło więc fajnie wyglądały trybuny.

Póki co na 24 godziny jesteście liderem, teraz mecz z Górnikiem. Nastroje lepsze nie mogły być chyba? 

Jeszcze za wcześnie by się ekscytować pozycją w tabeli. Trzeba łapać punkty, strzelać bramki i ich nie tracić. Analizować tabelę i miejsca zaczniemy pod koniec następnej rundy.

 

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*