Minusy po meczu z Tychami

Dodano przez Shellu | 30 października 2017 08:42
Licznik odwiedzin: 1790

Nie ma plusów po meczu z Tychami. I w zasadzie nie przewidujemy, żeby takowe do końca roku się pojawiły. Nawet jak GKS wygra jakieś mecze, to potem przychodzą ważne spotkania i jest kompromitacja za kompromitacją. W Tychach było znów tragicznie.

Minusy:
– Znów przegrana w derbach – po raz trzeci w ważnym z punktu widzenia kibiców meczu, piłkarze przegrywają, nie ocierając się nawet o remis.

– Brak rehabilitacji – miało być odkucie się za Ruch, był przechodzony, totalnie bez jaj zagrany mecz.

– Celny strzał w 94. minucie – zespół nie dał nawet szansy na błąd Rafałowi Dobrolińskiemu.

– Pleva, Klemenz, Mączyński, Frańczak, Kędziora, Mandrysz – i pewnie jeszcze kilku innych. Mecz poniżej krytyki, totalnie żenujący, niegodny grania w tym klubie.

– Niereagujący trener – szkoleniowiec na konferencji mówi, że piłkarzom się nie chciało, ale nie potrafi wyciągnąć konsekwencji i uderzyć pięścią w stół.

– Brak widoków na przyszłość – z tymi oszustami w koszulkach GKS nie mamy szansy na nic dobrego. Trzeba zrobić wszystko, żeby nie obudzić się w drugiej lidze.

– Ruch Chorzów lepszy – największy rywal, wyśmiewany, już punktowo wygląda lepiej niż nasze wkłady do koszulek. I niech to będzie najlepsza puenta.

5 komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. andreasw1959 — 30 października 2017 @ 20:24

  I TU MASZ RACJE SHELLU

 2. Shellu — 30 października 2017 @ 16:32

  Nie wydaje mi się, że strzał Plizgi z wolnego był celny.

 3. xxx — 30 października 2017 @ 14:47

  FRANEK przez te wasze na dobre i na złe jest jak jest. Na bukowej powinno przynajmniej przez 10 kolejek nie być ani jednego kibica. Zbiórki powinny odbywać się pod siedzibą Krupy.. Robią nas od paru lat w hu… więc idź im śpiewaj

 4. franek — 30 października 2017 @ 13:32

  Jeśli idzie o scislosć, to w pierwszej polowie był celny strzal z rzutu wolnego i bramkarz musial interweniować.
  Co do oceny postawy czysto sportowej to w zasadzie zgadzam się z Toba , ale nie podoba mi się Twoja retoryka jednak to kwesta gustu. Ja z Klubem na dobre i na zle i wira zawsze jest i będzie. A krytyka? Jak zasluzona powinna być, ale ma jakims poziomie.
  Pozdrawiam

 5. EAP PADEREWA — 30 października 2017 @ 09:47

  Wszyscy wypie…lać!!!

 

Dodaj komentarz

*