Minusy po Stali

Dodano przez Shellu | 15 kwietnia 2018 19:26
Licznik odwiedzin: 1301

GKS Katowice przegrał swoje pierwsze spotkanie od października. Niestety mecz przypomniał nam najgorsze spotkania z tego sezonu i poprzednich rozgrywek. Trudno dopatrzeć się jakiegokolwiek pozytywu, bo tak naprawdę, wszystko co było dobre w poprzednich meczach, tym razem zawiodło. Nie jesteśmy w stanie nawet wyróżnić pozytywnie choćby jednego zawodnika.

Plusy:
Brak.

Minusy:
– Wynik – GKS przegrywając ze Stalą skomplikował sobie sytuację w tabeli. Teraz znów musimy gonić, a przed nami dwa bardzo ciężkie wyjazdy.
– Bardzo słaba ofensywa – nie istnieliśmy w tym aspekcie gry. GKS kompletnie nie radzi sobie w ataku pozycyjnym.
– Słaba defensywa – w przeciwieństwie do meczu w Suwałach, tym razem pojawiły się błędy, niepewność, co skutkowało utratą bramek.
– Nie mamy boków – boczni obrońcy nie dają zbyt wiele, bo zbyt wiele nie potrafią. Frańczak próbował, ale pod presją traci piłkę, Mączyński tylko średnio raz na mecz coś w ofensywie zrobi. Skrzecz jak na razie jest kompletnie nieefektywny, Błąd ze Stalą nie dał nic.
– Łukasz Zejdler – powinien wziąć na siebie ciężar rozgrywania, bo podobno ma technikę. Dawno jej niestety nie widzieliśmy.
– Andreja Prokić – zawodnik, który dał nam wiele punktów w tej rundzie tym razem był cieniem samego siebie, oddał dwa bardzo niecelne strzały, ale poza tym zagrał beznadziejnie przeciw swojemu przyszłemu pracodawcy.
– Nie mamy zmienników – włos się na głowie jeży na myśl o roszadach w składzie. Gonzo już nic nie daje, inni zawodnicy po prostu są dość słabi. Nie mamy szerokiej i wyrównanej kadry.
– Decyzje trenera – mimo słabości Prokića i Błąda, zmiana tych zawodników (którzy nieraz grając słabo i tak mieli błyski dające wygrane) była mocno niezrozumiała.

3 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. Robson — 17 kwietnia 2018 @ 13:15

  Zgadzam się z przedmówcą Plizga powinien grać bo jako wychowanek zawsze zostawi więcej serca na boisku niż najemnicy. Panie trenerze ambicje na bok Dawid powinien dostać od pana szansę i wrócić do składu!

 2. Irishman — 16 kwietnia 2018 @ 04:18

  Dodatkowym minusem jest atmosfera, która teraz narosła wokół Prokicia. Zupełnie niepotrzebnie i winę za to ponosi trener, który wsadził go na minę!

  Czy nie mamy zmienników to też nie wiem.
  Na pewno nie jest takim Goncerz, a mimo to trener stawia na niego do znudzenia.
  Volas grał zbyt krótko, żeby coś stwierdzić.
  Mandrysz zagrał na ambicji i jednak poprawił trochę nasze prawe skrzydło.

  Szkoda, ze trener skreślił Plizgę, który akurat w tym meczy przydałby się, jeśli już ktoś miał zmienić Błąda.

 3. fufon — 15 kwietnia 2018 @ 20:46

  wszystko trafione w punkt oprócz opinii o decyzjach trenera, to że Andrzej został wystawiony to jeszcze można było zrozumieć bo zachodziło podejrzenie że zagra jak profesjonalista i sentymenty pójdą na bok, niestety miotał się, męczył i tak naprawdę to można było mu oszczędzić tego meczu, bo taki obrót sprawy można było przewidzieć, co do reszty to przemilczę, na pewno więcej czasu u mnie dostał by Dalibor Volaś za Kędziore, który był w tym meczy tak jak i zresztą wszyscy pozostali tłem i statystą 🙁

 

Dodaj komentarz

*