Muzeum GieKSy

Dodano przez GoT | 27 kwietnia 2015 19:48
Licznik odwiedzin: 2069

Długo oczekiwaliśmy na ten moment. Muzeum GieKSy w końcu powstało i prezentują się bardzo solidnie. Wierzymy, że z każdym dniem eksponatów będzie przybywać. Zapraszamy każdego GieKSiarza do zapoznania się z materiałem video promującym muzeum oraz do odwiedzenia go, bo jest warto.

3 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. carra23 — 29 kwietnia 2015 @ 20:44

  amazing!!!

 2. Irishman — 28 kwietnia 2015 @ 07:51

  Dzięki Koleś za ten materiał. Stary chop, a żech się wzruszył, jak widza te puchary i tych młodych wtedy synków, kierzy je zdobywali.
  Wspomniały się, czasy, jak się za bajtla dziennie lotało po „Sport”, a potem ino patrzało, czy aby coś o GieKSie nie napisali. A jak nie w „Sporcie”, to w „Trybunie Robotniczej”. No, a w maju, w 1986, dzień po Pucharze Polski na Ślaskim, to żech wszystkie dzienniki jakie były wykupił, nawet pierwszy i ostatni roz w życiu „Trybuna Ludu” 🙂 🙂 🙂 Kajś mom (ino nie wiem kaj 😉 ) cało teczka takich różnych wycinków z gazet.

  @Tomek, każdy jest wkurzony, rozczarowany, zirytowany na tych wszystkich, którzy dziś upokarzają nasz klub. Ale naprawdę, nie godzi się mówić o nim „muzeum”.

  pozdro

 3. Tomek — 27 kwietnia 2015 @ 21:51

  MUZEUM- tak do tego się ten klub teraz nadaje, jedyne co miłe z tym klubem mam to wspomnienia, kilka gnoi zniszczyło kilkadziesiąt lat wielkiej pięknej historii,a MY na to pozwoliliśmy, ciągłym pierdoleniem że będzie dobrze, że może ten trener coś naprawi.
  Wokół Gieksy są same sępy i pasożyty, ostatni któremu zależało na GKS był ŚP. Marian Magnat Dziurowicz…………………..

 

Dodaj komentarz

*