Mysłowicka GieKSa pomaga Radkowi. Ty też możesz!

Dodano przez Karol | 31 marca 2015 18:12
Licznik odwiedzin: 2470

Jeden z kibiców GieKSy, Radek Kwietniewski, mistrz Polski w armwrestlingu, ma szansę na kolejny sukces. Chce go osiągnąć na Mistrzostwach Świata, które za pół roku odbędą się w Malezji. Z racji miejsca rozgrywania zawodów wyjazd będzie bardzo kosztowny. W zebraniu środków pomagają kibice GieKSy.

W minioną sobotę odbył się mecz ligowy Górnika 09 z Niwką Sosnowiec. Dzięki porozumieniu między miejscowymi kibicami GieKSy a zarządem mysłowickiego klubu, cały dochód z biletów został przekazany Radkowi Kwietniewskiemu na jego podróż do Malezji. Kibice nie zawiedli i wypełnili trybunę, formując nawet młyn, który dopingował przez większość meczu. Nie zabrakło także transparentu, który przypominał o celu tego spotkania.

Radek Kwietniewski w wieku 14 lat uległ wypadkowi. Przed wypadkiem był aktywny sportowo, trenował między innymi tenis stołowy i pływanie. Przez trzy miesiące był w śpiączce, prawie dwa lata spędził w szpitalu. Diagnozy były niekorzystne, istniało niebezpieczeństwo, że Radek będzie przykuty do łóżka na resztę życia. Na szczęście okazały się błędne i obecnie chodzi, mówi i nie potrzebuje stałej opieki. Ponadto odnosi sukcesy w sporcie, w 2013 i 2014 zdobył w swojej kategorii Mistrzostwo Polski.

Wszystkich, którzy chcą pomóc Radkowi w wyjeździe na Mistrzostwa Świata, zachęcamy do przesyłania pieniędzy na konto:

04 1050 1214 1000 0091 4540 4670
ING Bank Śląski
Dane do przelewu :
SMSG
ul. Bukowa 1
41-400 Mysłowice
Tytuł przelewu: „RADEK”

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Jata — 31 marca 2015 @ 21:54

    Dziś rano Radek w TV podziękował za wparcie kibicom GKS-u oraz całej Mysłowickiej GieKSie. Niejeden na pewno kojarzy go z Bukowej. Stały bywalec.

    http://zielonedrzwi.tvn.pl/aktualnosci,910,n/trzeba-skupic-sie-na-mozliwosciach,162886.html

 

Dodaj komentarz

*