Na początek trzeciej rundy… rywale sprzed tygodnia

Dodano przez Adi | 30 listopada 2017 17:00
Licznik odwiedzin: 895

W weekend TAURON KH GKS Katowice ponownie zmierzy się z Polonią Bytom i Podhalem Nowy Targ. Tydzień temu w dwóch meczach zdobyliśmy zaledwie 2 punkty za pokonanie Bytomian po rzutach karnych, liczymy więc, że tym razem nasz dorobek punktowy będzie bardziej okazały. Co pisaliśmy wówczas w zapowiedzi można przeczytać tutaj.

Polonia zakończyła drugą rundę na 8 miejscu z 24 punktami na koncie. Na jej koniec pokonali na własnym lodzie MH Automatykę Gdańsk 4:2. Przypomnijmy, że tydzień temu przegrywaliśmy z Bytomianami już 0:3, ale udało się odrobić straty i doprowadzić do rzutów karnych, w których to byliśmy skuteczniejsi. Teraz zmierzymy się z nimi w piątek o 18:00 w bytomskiej ,,Stodole”.

Podhalanie to 5 drużyna PHL na półmetku sezonu zasadniczego. Zdobyli 39 punktów. W ostatnim meczu, który przegraliśmy 6:3, w ich składzie zabrakło Przemysława Odrobnego, Dariusza Gruszki i Siergieja Ogorodnikowa. Wszyscy jednak powinni być gotowi na niedzielne spotkanie. W piątek Nowotarżanie zmierzą się z Unią Oświęcim. Zapraszamy w niedzielę na godzinę 17:00 do ,,Satelity”.

W przyszłym tygodniu reprezentacja Polski uda się na zgrupowanie do Kanady i nie będzie rozgrywek ligowych. Z naszej drużyny powołani zostali Jakub Wanacki, Mikołaj Łopuski, Tomasz Malasiński oraz Radosław Sawicki, który zajął miejsce Patryka Wronki, ponieważ leczy on wciąż kontuzję.

01.12.2017 (piątek) 18:00 TMH Polonia Bytom – TAURON KH GKS Katowice
03.12.2017 (niedziela) 17:00 TAURON KH GKS Katowice – TatrySki Podhale Nowy Targ

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*