Nabór do redakcji GieKSa.pl

Dodano przez kosa | 28 czerwca 2017 11:34
Licznik odwiedzin: 2000

Przerwa między sezonami trwa, więc jest to czas, abyśmy powiększyli swoje szeregi. Jako że działamy społecznie i każdy z nas ma swoje życie osobiste, nieuniknione są rotacje w redakcji GieKSa.pl. Ciągle ktoś przychodzi, odchodzi -przez naszą grupę przewinęło się już naprawdę bardzo dużo osób.

Obecnie zapraszamy osoby chętne do współpracy przy naszym projekcie, czyli do uczestnictwa w Grupie Medialnej. Poszukujemy osób do:

video – filmowanie meczów i montowanie materiałów, tak aby powstawały bramki, skróty i inne. Jeśli nie znajdziemy osoby do filmowania, będziemy musieli zrezygnować z tego elementu na stronie. Zapewniamy przeszkolenie w tym temacie, więc wystarczą osoby z zapałem!

pisania artykułów typowo piłkarskich – relacje, felietony, analizy, dobrze by było, żeby osoba była ogarnięta w temacie

pisania artykułów krótkich – zapowiedzi, weekendowy rozkład jazdy, sędzia, głos kibiców z forum. Tu już wielka znajomość piłki nie jest wymagana, natomiast ważna jest sumienność i regularność.

sekcji hokejowej – siatkówka u nas hula aż miło, ale o hokeju nie ma ani słowa. Jeśli czujesz się mocny w tym temacie – pisz.

sekcji kobiecej – jak wyżej. Oczywiście nie chodzi o milion newsów na temat kobiet, ale cokolwiek na naszej stronie mogłoby się pojawić.

treści kibicowskich, w tym mecze zgód.

Praca w redakcji nie jest wymagająca ilościowo, jednak oczekujemy regularności, czyli jeśli zadeklarowałeś się do danej działki, to fajnie by było, żebyś ją spełniał.

Gdy my zaczynaliśmy udzielać się jeszcze w „Bukowej” był to dla nas wielki prestiż i w sumie nawet taki szpan, że działamy blisko klubu, możemy pogadać z piłkarzami itd. Czasy się trochę zmieniły i ludzi do pomocy jest coraz mniej. Mimo to wierzymy, że zgłosicie się do nas.

Preferujemy osoby, które choć trochę kojarzymy z forum, strony lub „realnego” życia. Wolelibyśmy uniknąć całkowitych no-name’ów, ale rozważymy każdą osobę.

A co oferujemy? Przede wszystkim dobrą zabawę i satysfakcję z uczestniczenia z projektu, który ciągle się rozwija. Dla osoby, któa zajmie się video z marszu oferujemy akredytację na wszystkie mecze GieKSy – u siebie i na wyjeździe.

Zgłoszenia nadsyłajcie do Kosy i Shella przez prywatną wiadomość na forum kibiców lub po prostu na maila gieksainfo[at]gmail.com. Czekamy na Was!

PS Nabór prowadzimy tak naprawdę nieustannie, bo zawsze przyjmiemy chętne osoby do działania, ale ten główny chcemy zamknąć do 12 lipca (tj. środa).

2 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. kosa — 28 czerwca 2017 @ 19:49

    Nasi dziennikarze są kibicami, więc nigdy GieKSie to nie będzie groziło 🙂

  2. T — 28 czerwca 2017 @ 14:16

    Jeszcze 1 czy 2 takie sezony i na mecze będzie przychodzić więcej dziennikarzy niż kibiców ;p

 

Dodaj komentarz

*