Nabór do redakcji GieKSainfo.pl!

Dodano przez Shellu | 30 grudnia 2012 20:33
Licznik odwiedzin: 1577

Z końcem roku (i początkiem nowego) redakcja GieKSainfo.pl ogłasza nabór redaktorów do naszej strony internetowej. Jeśli chcesz uczestniczyć w tym kibicowsko-medialnym przedsięwzięciu, mieć możliwość porozmawiania z piłkarzami i trenerami, pisania artykułów na naszą stronę, robienia zdjęć czy jakiejkolwiek innej aktywności – zapraszamy w nasze szeregi. To, czego wymagamy to jedynie niezła znajomość języka polskiego oraz szczere chęci.

Poszukujemy:
– reporterów – ludzi, którzy 1-2 razy w tygodniu wybiorą się na trening GieKSy, zbiorą najnowsze wieści, przeprowadzą mini-wywiad z piłkarzem lub trenerem
– osoby do prasówki – codzienna (lub co dwa dni) zbiorcza dawka informacji o GieKSie ukazujących się danego dnia w prasie (zwracamy koszty kupowania gazet)
– fotoreporterów – osób, która będzie dyspozycyjna i będzie potrafiła zrobić zdjęcia na meczach i akcjach GKS
– ludzi do pisania – artykułów, felietonów, opisywania akcji kibicowskich, zajęcia się statystykami.

To są najważniejsze sprawy, do których potrzebujemy ludzi. Jeśli chcesz pomóc, a masz swoje pomysły, które nie są zawarte w powyższych punktach – również pisz śmiało do nas.

Co gwarantujemy w zamian? Dobrą zabawę i satysfakcję, z tego, że zrobiliśmy coś dla kibicowskiej GieKSy 🙂

Zgłoszenia prosimy przysyłać poprzez Forum GieKSy do użytkownika Shellu (prywatna wiadomość) lub na adres mailowy gieksainfo @ gmail.com. Z każdą osobą, która do nas napisze, skontaktujemy się w najbliższym czasie.

Liczymy na Was!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*