Najważniejsza regeneracja. Media przed meczem GKS Katowice-Miedź

Dodano przez Witek | 30 sierpnia 2015 09:15
Licznik odwiedzin: 888

Zapraszamy do przeczytania fragmentów doniesień mass mediów na temat dzisiejszego meczu GKS Katowice – Miedź Legnica:

 

 

sportowefakty.pl – Dołączyć do czołówki

 

W meczu 6. kolejki I ligi GKS Katowice podejmie Miedź Legnica. Obie drużyny na początku sezonu rozczarowują i chcą jak najszybciej zapomnieć o kiepskim starcie.

[…] Problemem GKS-u Katowice jest nieustabilizowana forma. Ślązacy w 4. kolejce potrafili rozgromić MKS Kluczbork 5:1, by kilka dni później przegrać w Pruszkowie z pogrążoną w kryzysie Pogonią Siedlce.

[…] Katowiczanie wydają się być mocni na własnym boisku. Przy Bukowej rozbili MKS Kluczbork i pokonali lidera rozgrywek – ekipę Wigier Suwałki. Ślązacy zaliczyli u siebie również porażkę w prestiżowym spotkaniu z Zagłębiem Sosnowiec, a ich dyspozycja w starciu z Miedzią jest sporą zagadką. W dodatku ekipę z Legnicy od poniedziałku prowadzi Ryszard Tarasiewicz, pod wodzą którego Miedź wygrała z Wisłą Płock.

W zespole z Legnicy nie brakuje doświadczonych zawodników, a część z nich ma nawet na swoim koncie występy w reprezentacji Polski. Nowy trener ma sprawić, że Miedź wreszcie spełni wysokie aspiracje właściciela.

 

 

miedzlegnica.eu – Najważniejsza regeneracja

 

[…] Legniczanie w czwartek wieczorem pokonali po trudnym meczu Wisłę Płock i na przygotowania do starcia z GKS mieli zaledwie dwa dni.

[…] Miedź przełamała się w starciu z Wisłą Płock, choć pierwsze ligowe zwycięstwo w sezonie wcale nie przyszło łatwo. W niedzielę legniczanie spodziewają się równie trudnego meczu w Katowicach.

 

 

sktm.pl – Miedź na Bukowej

 

Mało czasu mieli piłkarze Miedzi, by przygotować się do kolejnego spotkania. Po czwartkowej wygranej, już dziś wyjechali do Katowic. W jutrzejszym spotkaniu, nie mogą wystąpić nadal Kevin Lafrance i Mateusz Lis. Jak poradzi sobie, na trudnym terenie zespół Ryszarda Tarasiewicza? Liczymy na zdobycz punktową.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*