Nie czekaj w kolejkach – kup karnet!

Dodano przez GoT | 25 stycznia 2014 14:00
Licznik odwiedzin: 1364

Dokładnie siedem tygodni dzieli nas od pierwszego wiosennego pojedynku GieKSy przy Bukowej! Pierwszym rywalem, który zagości w Katowicach będzie zespół Okocimskiego Brzesko.

Po bardzo dobrej rundzie jesiennej w wykonaniu piłkarzy Kazimierza Moskala oraz zapowiedziach walki o ekstraklasę wypowiedziane przez prezesa Wojciecha Cygana można spodziewać się wysokiej frekwencji na meczach GKS-u. Czeka nas siedem pasjonujących pojedynków a w tym spotkania z bezpośrednimi rywalami o awans. Dlatego zachęcamy wszystkich kibiców do tego aby zaopatrzyć się w karnet po to aby nie stać w kolejkach!

Ceny karnetów są następujące:
Blaszok – 50 zł
Trybuna Główna – 75 zł
Sektor VIP – 600 zł

Przygotowana jest również specjalna oferta dla młodzieży, kobiet i seniorów (powyżej 65. roku życia). Ceny za karnet są naprawdę niskie:

Młodzież do lat 15 (sektory 1,2) – 5 zł
Młodzież do lat 15 (Blaszok) – 25 zł
Kobiety (Trybuna Główna) – 25 zł
Seniorzy – 25 zł

Członkowie Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice „SK1964” mogą liczyć na specjalną karnetową zniżkę! Koszt karnetów dla członków SK jest symboliczny:

Blaszok – 30 zł
Trybuna Główna – 55 zł
Młodzież do lat 15 (Blaszok) – 5 zł
Kobiety (Trybuna Główna) – 5 zł
Seniorzy – 5 zł

Karnety można zamawiać już dziś przez internet pod adresem bilety.gkskatowice.eu, a także w siedzibie klubu(pn-pt godz. 16-20) i Sklepie Kibica GieKSy (pn-pt godz. 10-18, sobota godz. 11-15).

Wspieraj GieKSę w walce o ekstraklasę oraz świętuj 50. urodziny całą rundę!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*