Noty i oceny po Chojnicach

Dodano przez Błażej | 3 września 2018 12:00
Licznik odwiedzin: 767

Dalecy jesteśmy od stwierdzenia, że to był dobry mecz GieKSy, jeśli chodzi o jakość i grę w ataku. Przez 90 minut widzieliśmy bardzo przeciętne spotkanie z obu stron. Poczytajcie, jakie noty wystawiliśmy naszym zawodnikom za ten mecz.

Pawełek – 6,5 –  za dużo pracy w porównaniu do innych spotkań nie miał. Wybronił sam na sam z początku spotkania i kilka dośrodkowań w pole karne.

Lisowski – 4,5 – jakiś taki „nijaki” występ prawego obrońcy. Niby grał nieźle w obronie, ale dwie bramki obrona straciła, niby grał nieźle w ataku, ale jak przychodziło dobrze dograć piłkę, to z pięć dośrodkowań zostało kompletnie zmarnowanych i trafiało na głowę Wołąkiewicza.

Kamiński –  5,5 – na plus dobra główka w ataku. Poza tym na swoim stałym, dobrym poziomie.

Wawrzyniak –  5 – typowy I ligowy występ z błędem przy drugiej bramce, gdzie za daleko stoi od rywala. Dobrze wspomagał Słomkę na lewej stronie. Prosilibyśmy więcej przerzutów, bo w tym spotkaniu wykonał jeden do Woźniaka, ale był on kapitalny.

Słomka – 3,5 – gorzej niż w poprzednich spotkaniach nie było. Lepiej również nie i generalnie ciężko powiedzieć, że Słomka „powoli odnajduję się na tej pozycji”. W ataku bez szału, w obronie ograny przy pierwszej bramce prostym rozegraniem. Czekamy na Puchacza.

Poczobut – 5,5 – widać u niego boiskowe cwaniactwo w obronie. Biega za dwóch i przerywa akcje rywali. Minus za kartki i brak lepszego zgrania w przodzie momentami.

Błąd – 5,5 – duży plus za ładną bramkę, która ustawiła nieco spotkanie. Nie strzelał już tak często, jak ostatnio i była to korzyść dla zespołu. Poza tym mocno przeciętny występ.

Piesio – 4,5 – daleko od super formy, ale tragedii też nie było. Oczekiwania na pewno są większe w stosunku do tego zawodnika. Indywidualnie potrafi dużo i miał dobrą akcję w pierwszej połowie. W drugiej wybity strzał z linii bramkowej oraz niecelne uderzenie. Potrzebuje liczb.

Bronisławski– 3 – nie pograł sobie za dużo w tym spotkaniu. Do bólu przeciętny występ, dodatkowo przy pierwszej bramce odpuścił biegnącego w pole karne rywala. Niestety kompletnie nie wykorzystał swojego „momentu” po meczu z Wigrami. Musi szukać formy i dobrej gry od nowa. Michalik pokazał Dominikowi, jak powinna wyglądać jego gra.

Woźniak – 4- na plus rzuty rożne z końcówki, gdzie dawały więcej zagrożenia niż te od Błąda. Drugi mały plus za strzał z pierwszej połowy po błędzie rywali. Poza tym mocno anonimowy występ momentami. Inna sprawa, że ciągle na nie swojej pozycji. Zaangażowania tradycyjnie nie można odmówić.

Rumin – 4- strasznie ciężko ocenić tego zawodnika w tym spotkaniu. Niby nie widoczny, ale jak dostawał piłkę do nogi, to potrafił się przy niej utrzymać i robić przewagę. W polu karnym dostawał spóźnione piłki (za plecy).  Ciężko mu było znaleźć podania od partnerów. Bez strzału celnego.

Michalik (grał od 74. minuty) – bez oceny – jedyny pozytyw tego spotkania. Michalik przez 20 minut gry zrobił więcej niż GieKSa przez ostatnie spotkania w ofensywie. Dwa dobre strzały do tego jeden zablokowany. Czekamy na powrót do pierwszego składu.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*