Noty i oceny po Głogowie

Dodano przez kosa | 16 września 2018 12:41
Licznik odwiedzin: 971

Mecz w Głogowie nie był dobrym spotkaniem w wykonaniu obu drużyn. Nasi zawodnicy prezentowali się trochę lepiej niż rywale i zagrali w większości trochę lepiej niż w Chojnicach, ale dalej był to poziom mizerny. Zabrakło jakości, umiejętności, dokładności – w skrócie: wszystkiego. Na domiar złego przegraliśmy czwarty mecz z rzędu…

Mariusz Pawełek – 5,5
Nie miał za wiele pracy – Chrobry przeprowadził jedynie kilka akcji w końcówce spotkania. Pawełek nie jest bezpośrednio zamieszany w stratę bramek, ale też nic wielkiego w tym meczu nie wyciągnął. W pierwszej połowie wypuścił piłkę po rzucie rożnym rywali, ale szybko naprawił swój błąd.

Wojciech Lisowski – 4,5
Podłączał się do akcji ofensywnych, ale niezbyt wiele z tego wynikało (choć w kilku sytuacjach można za to winić partnerów). Było trochę niedokładności w jego podaniach. Przy pierwszej bramce źle podał piłkę z autu i zdążył wrócić na swoją pozycję, a przy drugiej dał się objechać rywalowi, który zainicjował akcję ofensywną.

Jakub Wawrzyniak (grał do 23. minuty) – bez oceny
Grał zbyt krótko, by go oceniać. Kontuzja wykluczyła go z dalszej części gry. Mamy nadzieję, że to nic poważnego, bo przez ponad 20 minut dobrze spisywał się na boisku.

Mateusz Kamiński – 4,5
Wydawało się, że to będzie dobry mecz naszego defensora, ale niestety przy pierwszej bramce lekko zaspał i dał się wyprzedzić zawodnikowi Chrobrego, który następnie wrzucił piłkę w pole karne do Machaja. Przy drugiej bramce wbiegł w nasze pole karne, co poskutkowało nieudaną pułapką ofsajdową. Poza tym dobrze w destrukcji i czasem próbował wziąć na siebie ciężar grania do przodu.

Adrian Frańczak – 4,5
Nieoczekiwania zastąpił Wojciecha Słomkę i długo spisywał się poprawnie. Niestety miał udział przy stracie pierwszej bramki, bo nie pokrył Machaja. Aktywny na skrzydle, choć dokładność wrzutek pozostawiała wiele do życzenia. Miał dogodną okazję w pierwszej połowie, gdy po rzucie wolnym uderzał z kilkunastu metrów, ale niecelnie. W drugiej części gry oddał trzy strzały – jeden z pola karnego wprost w Abramowicza i dwa bardzo niecelne, niczym z boiska do rugby.

Bartłomiej Poczobut – 5,5
Czyścił dobrze w środku boiska, ale nie miał aż tak dużo pracy. Czasem próbował kreować sytuację z przodu, ale średnio mu to wychodziło. W samej końcówce spotkania popełnił prosty błąd, ale na szczęście kontra rywali zakończyła się niepowodzeniem.

Kacper Tabiś (grał do 72. minuty) – 5
Aktywny na skrzydle, próbował indywidualnych akcji, ale skutek nie zawsze był pozytywny. Taki średni występ, ale to młody piłkarz, więc mamy nadzieję, że ciągle będzie się rozwijać.

Grzegorz Piesio – 6
Często przy piłce, dość aktywny w obu częściach gry. Zmieniał pozycję, pokazywał się kolegom. Nie wszystko wychodziło mu, ale widać było, że stara się wziąć ciężar rozgrywania na siebie. W pierwszej połowie dobrze znalazł Błąda, a w drugiej Frańczaka – obie akcje mogły zakończyć się bramkami dla naszej drużyny. Oprócz tego oddał dobry, ale niestety niecelny strzał w pierwszej połowie.

Damian Michalik – 6
Miał najlepsze okazje do zdobycia bramki z wszystkich naszych zawodników, jednak w pierwszej połowie źle uderzał trafiając w Abramowicza, a w drugiej został dwa razy zablokowany. Nie był to tak dobry występ, jak w Chojnicach, ale widać, że zawodnik ma duży potencjał i… rezerwy. I właśnie czasem brakuje uruchomienia tych rezerw, bo stać go zdecydowanie na więcej.

Adrian Błąd – 6,5
Pomagał w destrukcji, czyli tam, gdzie zazwyczaj słabo się spisywał i o co miewaliśmy do niego pretensje. W pierwszej połowie ładnie urwał się na lewej stronie i z ostrego kąta trafił w Abramowicza. Oprócz tego świetnie wypuścił Michalika podczas kontry. W drugiej części gry trochę mniej widoczny, ale jak dostawał piłkę, to zazwyczaj stwarzał zagrożenie.

Bartosz Śpiączka (grał do 65. minuty) – 4
Ciężko go ocenić. Nie dostawał za wiele piłek od kolegów, czasem się po nie wracał i próbował rozgrywać z pozostałymi zawodnikami. Od napastnika wymagamy jednak bramek, a ciężko napisać, by był bliski zdobycia gola. W pierwszej połowie ładnie zgrał piłkę głową do Michalika. Nota lekko na zachętę. 

Rafał Remisz (grał od 23. minuty) – 4
Wszedł za kontuzjowanego Wawrzyniaka i na początku popełnił trzy proste błędy, gdy w niegroźnych sytuacjach wykładał piłkę rywalom. Po przerwie było już lepiej, ale przy pierwszej bramce mógł zablokować rywala, który wrzucił piłkę do Machaja. Potem się jeszcze dwa razy pogubił, gdy znajdował się przy zawodnikach Chrobrego, ale nie za bardzo im przeszkadzał. Stać go na więcej.

Tymoteusz Puchacz (grał od 72. minuty) – bez oceny
Za krótko na boisku, by dostać notę, ale był aktywny po obu stronach boiska. Kilka razy ładnie zszedł ze skrzydła do środka, ale niestety jego uderzenia okazały się albo niecelnie, albo zablokowane, albo wybronione przez Abramowicza. Możemy mieć z niego pożytek.

Arkadiusz Woźniak (grał od 65. minuty) – bez oceny
Wejścia miał dobre, rozruszał naszą ofensywę, ale potem było już słabiej, bardziej nijako. W samej końcówce jedna dobra akcja w polu karnym rywali.

6 komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. kasia — 17 września 2018 @ 19:58

  Tak widziałam

 2. Ciepły — 17 września 2018 @ 12:59

  a co się dzieje z paszulem widzę że próbują wyciszyć temat

 3. Zippo 50 — 17 września 2018 @ 12:26

  My świetnie gramy rywale świetnie strzelają amen.

 4. Irishman — 17 września 2018 @ 10:10

  @Tpom, @Kaś – rozumiem, że widzieliście mecz?

 5. Tom — 16 września 2018 @ 22:53

  Akurat sie zgodzę z Kasia ze oceny za wysokie obrona fatalna takie bramki nie maja prawa wpadać w ataku zero pomyślenia spokoju jakości Błąd ma silny strzał ale czemu nie podaje tylko twardo strzela

 6. kasia — 16 września 2018 @ 21:17

  Oceny jak zawsze od czapy. Świetnie graja tylko rywale robia niespodziewane psikusy. straszna sprawa.

 

Dodaj komentarz

*