Noty i opisy piłkarzy po Arce

Dodano przez Shellu | 28 października 2012 12:18
Licznik odwiedzin: 1537

GKS Katowice wygrał z Arką Gdynia po umiarkowanie niezłym meczu, jednak to indywidualne umiejętności i akcje piłkarzy zadecydowały o korzystnym wyniku. Jest kilku zawodników, których należy pochwalić, kilku należy nieco zganić.

Witold Sabela – 5
Bramkarz wrócił do składu po kilku meczach i spisał się bardzo przeciętnie. Puszczona bramka trochę obciąża jego konto, bo strzał był w krótki róg. Ponadto kilka niepewnych interwencji, trochę serce stawało, gdy piłka była w pobliżu bramki.

Michal Farkas – 6,5
Dobry mecz Słowaka, grał na obronie i radził sobie, włączał się też do akcji ofensywnych. Mógł zaliczyć asystę, ale Pietroń nie wykorzystał dobrej sytuacji. Duży plus.

Mateusz Kamiński – 6
W początkowej fazie meczu nie do końca radził sobie z rywalami, potem było już nieco lepiej. Poniewierany przez przeciwników, ale wytrwał do końca spotkania. Druga połowa już dużo lepsza.

Kamil Cholerzyński – 6
Bramka dla Arki padła po jego stracie piłki, choć podanie do niego było niecelne. Ponadto był bardzo zaangażowany w grę defensywną, bo to jego stroną szła większa ilość ataków (grał na środku obrony, ale bardziej po prawej stronie). Raz było lepiej, raz gorzej, ale nieźle w destrukcji.

Bartłomiej Chwalibogowski – 5
Spora ilość błędów, złych podań, niepewności. To nie jest runda Chwaliboga, jest zagubiony na boisku.

Alan Czerwiński – 6,5
Dobry mecz tym razem pomocnika, jest bardzo ofensywnie usposobiony, bierze udział w kontrach, w tym meczu wdawał się w dryblingi i wygrywał pojedynki jeden na jeden. Brakło jednak czasem odważniejszych decyzji, a w końcówce pojawiło się zmęczenie i niedokładności. Ale dobry mecz.

Grzegorz Fonfara – 5,5
Niezbyt dobre zawody mecz zawodnika. Niespecjalnie widoczny, dość niemrawy. Spodziewamy się więcej po piłkarzu z takim doświadczeniem.

Rafał Kujawa – 5,5
Tradycyjnie praca w środku boiska, ale swoją postawą nie porwał. Czekamy na większą efektywność, choć zawodnik ma ostatnio sporo zadań defensywnych.

Przemysław Pitry – 7,5
Powrócił na boisko i pokazał się z bardzo dobrej strony. Przede wszystkim zaliczył gola i asystę. Ponadto pewna postawa na boisku, a gola zdobył zaraz po tym jak oberwał w twarz. Z Okocimskim było widać jego brak, z Arką jego obecność.

Marcin Pietroń – 6
Mógł rozstrzygnąć losy meczu, ale źle przyłożył się do idealnie wyłożonej przez Farkasa piłki. Miał też udział przy pierwszym golu. Ponadto średni mecz.

Deniss Rakels – niesklas.
Jedna znakomita okazja do zdobycia gola na początku meczu. Potem uraz i szybkie zejście z boiska.

Arkdaiusz Kowalczyk (grał od 24. minuty) – 7
Zawodnik pojawił się na boisku bez rozgrzewki, a niedługo potem strzelił gola. Na szpicy harował mocno, wracał się po piłkę, uczestniczył w kontrach. Godnie zastąpił Łotysza.

Bartosz Sobotka (grał od 72. minuty) – niesklas.
Wszedł na ostatnie 20 minut i spisał się średnio.

Krzysztof Wołkowicz (grał od 90. minuty) – niesklas.
Zmiana taktyczna, która wytrąciła Arkę z ataków.

9 komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. engineer — 29 października 2012 @ 21:22

  oglądając skrót odniosłem wrażenie, że grał Pitry i nikt więcej a Sabela powinien mieć notę „niesklas.” i to nie pierwszy raz. Ktoś już słusznie zauważył, że jak zgłosi się po Pitrego jakiś klub to będzie dupa blada – 2 liga i wstyd

 2. Trolu — 29 października 2012 @ 17:30

  Obejrzałem dzisiaj powtórke meczu na Orange Sport i dla mnie drużyna zagrała na 6 z plusem bez wyjątku.Czy Chwalibogowski jest zagubiony i niepewny też poddałbym wątpliwości w wielu sytuacjach w których mógł „dzidować” rozgrywał przez co dłużej utrzymywaliśmy sie przy piłce,a gdyby nie Sabela w 4min. to mecz mógłby sie skończyc naszą porażką.
  Brawo Chłopaki Tak Trzymać!!!!

 3. Grzegorz — 29 października 2012 @ 07:23

  Nie ma co wybrzydzać.Gieksa zagrała dobre zawody.Wierzbicki do bramki! Brak Napierały nie był odczuwalny.

 4. ula — 28 października 2012 @ 21:07

  wie ktoś kto siedział na ławce rezerwowych gieksy?z góry dziękuję 🙂

 5. rer — 28 października 2012 @ 21:01

  dokupic w przerwie zimowej max 4 zawodników do pitrego i jest awans w przyszłym roku

 6. fan club dortmund — 28 października 2012 @ 18:12

  co bedzie jak lada moment ktos sie zjawi po Pitrego i zaproponuje godziwe warunki????BEDZIE ZNOWU DUPA BLADA BO TO JEDYNY ZAWODNIK CO SIE NADAJE DO GRY NA TYM POZIOMIE ale dziekuejmy za arcywazne punkty…2 liga puka na bukowa z kazdej strony ..

 7. GieKSiorz — 28 października 2012 @ 17:17

  Pitry to prawdziwy Heros :D:D, oby tak dalej !!

 8. N.K.W.D. — 28 października 2012 @ 15:32

  GWIAZDOr PITrY

 9. Dzia — 28 października 2012 @ 13:32

  7,5 to zdecydowanie za malo dla pitrego 🙂

 

Dodaj komentarz

*